Exxen Abone Sayısı 3 Günde 500 Bini Buldu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/exxen-abone-sayisi-3-gunde-500-bin/

Acun Ilıcalı’nın yeni yılla birlikte hayatımıza giren yerli dijital yayın platformu Exxen için ilk verilen açıklandı. Platformla ilk üç günde toplamda 500 bin ücreti kullanıcının abone olduğu belirtildi. Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden kanalın kısa sürede ulaştığı abone sayısını duyururken destekleyen herkese de teşekkürlerini iletti. İlk detayları geçen yıl ağustos ayında ortaya çıkan Acun Ilıcalı’nın dijital… (DEVAMI…)

Aklımda tek soru var. Exxen büyürse Süper Lig yayın haklarını alır mı ?

İlk 7 gün ücretsiz seçeneği ile bu sayının yükseldiğini tahmin ediyorum. İlerleyen günler neler olacağını gösterir.

Beinsports gelecek sene ile anlaşmadı hala bakalım kafasına eserse alır süper ligi de :joy:

Ekşi’de gömen herkes almış sanırım. Kusura bakmasın kimse ama ben Feyyaz Yiğit’in dizisini muhtelif sitelerden izledim. Çok da güzel olmuş da, ben sadece onun için para falan vermem.

Ne platformun teknik kalitesi olarak ne de içerik olarak yeterli görmediğim bir platform. Netflix, Prime Video vs. daha iyi alternatifler bence. Elbette Acunmedya’nin yaptığı işleri beğenen büyük bir kesim var. Muhtemelen abone sayısı artacaktır.

Bir Gain’in rakamlarını da alabilir miyiz? Merak ediyorum da.

İptal seçeneği yok diyorlar. Üye olacak olan varsa, ona göre üye olsun.

Önemli olan 2-3 ay sonraki abone sayısı. Bunların çoğu ücretsiz deneme için üye olanlar. Gerçi onları da zorla platformda tutuyorlar, abonelik iptalini biraz zor yapmışlar sanırım.

Exxen’in içeriklerini kaçak paylaşan site yapmışlar, Exxen’den daha kaliteli. Hala Android uygulaması yok.

1 Beğeni

Acun istediği kadar kazanmaz belki ama her türlü kar yapar.

Reklamlı ve reklamsız abonelik ne kadar mantıklı?
İnsanlar daha ucuz aboneliği seçtiği için reklam mı izlemek zorunda? Hem para verip, hem reklam izleyecek.
Bana mantıklı gelmiyor.

Heuehue

2 Beğeni