Exxen: Acun Ilıcalı'nın Yeni Dijital Yayın Platformu Açılıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/exxen-acun-ilicali-yeni-dijital-yayin-platformu/

Exxen duyuruldu! Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu çok yakında hizmet vermeye başlayacak. Medya devi, şimdi de internet dünyası için geliyor. (DEVAMI…)

1 Beğeni

IQ düşüren programlardan sonra IQ düşüren dizilere de imza atacak demek. Geçmişler olsun hepimize.
Acun Firarda’yı yıllarca izledim, televizyoncu olarak severdim kendisini ama rekabet programlarında kendine kuklalar, soytarılar edinip varlığını devam ettirmesini çok itici buluyorum.

3 Beğeni

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç gibi isimler Exxen için orijinal filmlere imza atacakmış :joy:

Exatlon’u izleme gafletine düştüm bir kere. O ne berbat bir programdır. Survivor çakması bir şey. Youtube ve Twitch’te yayın yapan güzel güzel kadınlar alınmış, televizyonda yayınlanmayacak kadar cesur giyiniyorlar ve rezalet oyunculuklarla oynuyorlar. Bir anda durduk yere krize girenler vs. Zaten sosyal medya fenomenlerinden bir şey olduğuna henüz şahit olamadım.

Bu arada Cem Yılmaz da Erşan Kuneri dizisi için başka bir platformla anlaştığını söyledi.