Exxen, Bayram Boyunca Ücretsiz Olacak: İşte Göz Atabileceğiniz Yapımlar

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/exxen-ucretsiz-izleme-kampanyasi-ramazan/

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital yayın platformu Exxen bu yılın başında hizmete başladı. Kısa sürede ciddi bir yatırımla adından söz ettiren platforma aylık abonelik ücreti sistemi ile kayıt olabiliyorsunuz. Kanal, Ramazan Bayramı boyunca kendisini keşfetmek isteyen kullanıcılar için ücretsiz izleme imkânı sunacak. 12-13-14 ve 15 Mayıs tarihinde geçerli olacak kampanya bayram haftası ile sınırsız olacak ve… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Geçen ay üyelik almıştım. Exxen’in bayağı gelişmesi lazım. Konuşanlar, O ses Türkiye Rap ve dizilerin hepsine baktım. Diziler iyi değil. Bitirebildiğim bir dizi olmadı. O Ses Türkiye Rap güzel ama çok daha iyi jüriler gelebilirdi. Konuşanlar ilk sezon iyi ama ikinci sezon sırf reklamını yapmak için katılan insanlardan dolayı kötüleşmiş. Fenomenlerin yapımlarını hiç izlemedim.

Genel olarak kötü bir platform. Bayramda ücretsiz olması iyi ama izleyiciyi kendine çekecek yapımları yok. “Ulan ne güzeldi be!” dediğim bir şey bile olmadı.

1 Beğeni

Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç’ın oynadığı “Gibi” dizisine kesinlikle bakın. Kaçırmayın. İyi fırsat olmuş bu. Eminim içinizden kimse Exxen’e karşı bir beklenti beslemiyordu. Ama bu diziye göz atın.

Tanıtımında Enes batur ve tayfası olan bir platform isterse sopranos çıkartsın izlemem.