Ezel Akay: "Televizyon 5 Sene İçinde Tarih Olacak"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/ezel-akay-televizyon-5-sene-icinde-tarih-olacak/

Ezel Akay geçtiğimiz günlerde katıldığı bir etkinlikte, ülkemizdeki televizyon yapımları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. (DEVAMI…)

2 Beğeni

Olsun sıkıntı yok, biz de monitör olarak kullanırız

İmza: Başlığı okuyup içerikten bihaber yorumlayan sosyal medya kullanıcısı

1 Beğeni

Bizim evde hiçbir TV kanalı açılmaz. Uydu alıcıyı da eşimle sırf annelerimiz geldiğinde izledikleri dizileri takip edebilmeleri için taktırdık. TV başına ayırdığımız vakti genellikle Netflix ile geçiriyoruz. Yalnız kaldığımda da ben PS4 açıyorum. Yine de tipik Türk aile yapısına baktığımızda tv kanallarının kolay kolay tarih olmayacağını söyleyebilirim. Bence 5 sene çok çok iyimser bir süreç.
Bir an gözümde Netflix için çevrilmiş evlendirme programı canlandı :grin::grin::grin:

5 Beğeni

Copy-paste yapıyorum yazdiklarini. 5 aydır ps4ü açmıyorum sanki gözümde miladını doldurdu gibi.

Ben geceleri yorgunluktan kafa boşaltmak için açıyorum. Ama normalde de daha ömrünü tükettiğini düşünmüyorum. RDR 2, MK11 vs vs daha oynanabilecek bir sürü yapım var.

Bizim evde 2 çocuk dışında televizyon izleyen yok zaten; onlar da günde bir, bir buçuk saat civarı çocuk programı izliyorlar. Bizim aile için pek de sıkıntı yok yani…

Rdr 2 yi bedelli askerliğe gitmeden önsipariş olarak almıştım ve tam dönüş günümde çıkıyordu. Ne yalan diyim aklimda bir o vardı. :slight_smile: akabinde gelince 2 hafta sürekli oynadım. Ondan sonra da spiderman ile noktaladım. Arada fifa ultimate team oynuyordum o da sıktı.

1 Beğeni

Açıkcası ben store’dan büyük indirimlerde de bişeyler sıkıştırıp indiriyorum. Çok oyun ayırt etmiyorum. Haa bu arada şimdilerde bir Days Gone fırtınası var. Çok meraktayım o oyunu.

1 Beğeni

Metası çok düşük aşırı bug dolu oyun. Birde zombi modasi geçti onu oynayacağıma Re2 oynarım.

1 Beğeni