Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları – Kafamızdaki Sorulara Ne Kadar Cevap Alabildik?

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Fantastik Canavarlar: Grindelwald'ın Suçları – Kafamızdaki Sorulara Ne Kadar Cevap Alabildik? – Fantastik Canavarlar

image

İki yıllık bekleyişin ardından beşlemenin ikinci ayağı olan Fantastik Canavarlar: Grindelwald’ın Suçları filmini dün nihayet izleme fırsatı bulduk. Açıkçası ilk filmle ilgili aklımızda birçok soru vardı ve yeni gelen fragmanlarla da, “Bu ne ola ki?” dediğimiz yenilerini de öncekilere eklemiştik. Peki hepimizin merak ettiği o son soruyu da yazıp yazımıza başlayalım: “Cevapları alabildik mi?” Filmi… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Filim cok mu kötü ? ^^////

Sınavlarimdan dolayı filmi bu hafta izleyemeyecegim sizce film kaç hafta vizyonda kalır

İstanbul için konuşuyorum, minimum 1 ay kalır merak etme. Küçük bir şehirdeysen de 2 hafta kesin kalır.

1 Beğeni

Ben filmi ve hikayesini baya beğendim çünkü bir geçiş filmi olmasını umursamıyorum. 2 yıl bekleyip mükemmel fragmanlar gördükten sonra herkesin beklentisi yükseldi ve geçiş filmi olmasına şaşırdı ama sırlar odası da geçiş filmiydi ve genel hikayeye en ufak katkısı olmadı.Yine de sevildi çünkü güzel bir hikaye sevilir. Ben de bu hikayeyi sevdim fakat detaylardaki bazı tutarsızlıklar ve sondaki şoklar yüzünden salonu mutlu terk ettim diyemem.

Bir yorum ancak bu kadar karmaşık olabilirdi. :joy:

Sabah bir daha okuyacağım.

Hikayeyi sevdim ama birçok kural çiğnenmiş, kural çiğnenmesi herşeyi gölgede bırakıyor bende :D. ‘accio niffler’ diye bir büyü kullanıldı. Daha geçen filmden sonra accio canlılara olmaz dedi rowling. Bunuyo mu ne

Evet İstanbuldayım çok sağol çok mutlu oldum