Fantastik Kitap Önerileri

evet haklısın katılıyorum sana ama yinede bi güzelliği var bence

Şu an okumakta olduğum Kuzgunun Gölgesi serisi muhteşem bence. :slight_smile: Yapısal olarak Kralkatiline benziyor gibi duruyor ama aradaki tarihçi bölümleri ve ilk kitabın Vaelin’in hikâyesini anlatıyor olması dışında hiçbir benzerlikleri yok, hatta bence bu seri ondan daha güzel.
Barut Büyücüsü de güzel seri ama fazla politika var gibi, ben nedense okurken olaylara kendimi veremedim bir türlü, Brandon Sanderson’ın edebi varisi falan diyorlar yazarı için ama alakası yok bence.
Ben asıl İthaki’nin çıkaracağı Michael J. Sulivan ve Brand Weeks kitaplarını bekliyorum, haklarında bayağı güzel şeyler duydum ikisinin de.

5 Beğeni

Brent Weeks’in Lightbringer serisi gercekten cok guzel. Cikacaksa super olur

1 Beğeni

Benim anladığım çıkacak olan seri o, ben de hakkında bayağı güzel yorumlar duydum zaten. Bakalım…

1 Beğeni

2019 yılında çıkacak diyorlardı en son Lightbringer .

Bu arada Brent Weeks Brandon Sanderson çok benziyormuş , Sadece onun biraz daha mustehcen olan hali gibiymis . Bende merakla bekliyorum .

1 Beğeni

Joe Abercrombie’nin The First Law serisi Ithaki’den çıkacak, tavsiye ederim ilk iki kitabı gayet iyiydi.

1 Beğeni

Dikenlikler Prensini aşırı gömdüler o yüzden ön yargım var gibi. Locke Lamora ne zaman açılıyor ? Başları sıkıcı.

Ben pek bir mustehcenlik hatirlamiyorum. Bir game of thrones beklemeyin. Cidden orjinal buyu sistemi, kendine ozgu dunya kurulumu falan bekleyebilirsiniz.

bende gece meleği üçlemesinin ilk kitabı mevcut daha okumadım ama hem yengem aşırı sevmişti -o da benim gibi tüm brandonları okudu ve benden daha fazla kitap okumuş biridir zevkine güvenirim- hem de siz brandon’a benziyor diyince tam gözüme girdi diğer kitapları çevrilmiycek heralde gece meleği’nin? araştırdım ama bulamadım bi bilginiz var mı?

Lightbringer gece meleginden bi kac seviye ustte

Kim gömdü Dikenlikler Prensi’ni ya? Şaşırdım şu an

Bende seri hakkında araştırma yaptım ,karakteri özenti filan bulan olmuş .

Burada gömmüşlerdi sanki bayağı geçti üstünden ya

Görmemişim o yazıyı demek ki…ben heyecanla son kitabı bekliyorum…2019 dediler :frowning:

Herkesin kendi zevki tabi…Ben öyle bulmadım. Hikayesini çok seviyorum ve karakterin iç dünyasını da…

Bu kitapta teknoloji mi var ?

İkinci kitapta öyle bir şeyle karşılaştık. Ama bu sadece ana karakterle ilgili bir durum şu anlık…

Eser tam olarak neyi anlatıyor ? Büyü falan var mı ?

Dikenlikler prensi gayet özgün ve akıcı bir kitaptı

1 Beğeni

Elise Kova, Hava Uyanıyor serisi ile ilgili düşünceler nedir alabilir miyim?