Faruk Duman Kitapları (Yapı Kredi Yayınları)

Yeni baskı yaptı herhalde. Kitapyurdu baskı tarihini 28.03.2022 olarak güncellemiş. Ara ara kontrol et satışa açılabilir.

1 Beğeni

Sonunda ya. Çıkınca mağazaya uğrarım bir. Teşekkürler :smiling_face:

1 Beğeni

Rica ederim, ne demek. Kendi sitelerinde satışta görünüyor.

https://www.yapikrediyayinlari.com.tr/kopekler-icin-gece-muzigi.aspx

1 Beğeni

Haftasonu çıkarması yaparım mağazaya, umarım gelmiş olur, boşa 15 vermeyelim yol parası :grin:

1 Beğeni

Telefonla sorabilseniz aslında.

1 Beğeni

İnternetten bakayım bir, numaraları varsa arar öyle giderim doğru diyorsun :ok_hand:

@fortknoxt bizim mailler bu kadar çabuk etki etmez değil mi :joy:

1 Beğeni

Aklım gelmedi değil. Sırf onun için 1 aylık bandrole baktım yok. Daha önce alındı mutlaka biz görmedik. Eğer öyleyse fena mail bombardımanı yaparım. :joy: :joy:

1 Beğeni

Destek lazım olursa seslenmen yeter :bomb:

1 Beğeni

Eyvallah. Ben bir bakayım beklediğim var mı.

1 Beğeni

Kitabı aldım. Tom Sawyer’ın Kitap Okuduğu Kulübe’nin oradan aldığım kitabında ayraçta çıkmamıştı, rica ettim birde onu verdiler. Köpekler İçin Gece Müziği etiket fiyatı 24 olmuş, ben 19 lira’dan aldım.

1 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun. Şimdiden iyi okumalar. Ayraç iyi olmuş. Şu Yapı Kredi birde Adana’ya şube açsa iyi olacak.
İş Kültür için senelerce mesaj attım anca açtılar.

1 Beğeni

Teşekkürler. Adana’da yokmuymuş ya ilginç. Ben vermezler diye düşünüyordum ayracı ama yormadan etmeden verdiler :smiley: İş Bankasından’da bir kitabımın içinde ayraç yok, hangisiydi hatırlamıyorum ama bir kontrol edince bir ara oraya da onu sorarım :sweat_smile: Küçük bir şey ama ayraçlı olupta çıkmazsa deli oluyorum, takıntım var sanırım :grin:

1 Beğeni

O bende de var malesef.

Bu arada yeni baskı

1 Beğeni

Bu konu neden bu kadar ölü böyle?

Yazarın diğer kitaplarını YKY ne zaman basar acaba?

1 Beğeni

Çıktığı gün alıp bitirdim :sweat_smile:

1 Beğeni

Nasıl buldunuz, beğendiniz mi?

1 Beğeni

Faruk Duman hayranı olarak beğendim :sweat_smile: İçinde 10 kısa hikaye var. Daha fazla hikaye olacakmış ama Sus Barbatus’u yazmaya başlayınca 10 hikayeye indirmiş Faruk Duman yine de keyifliydi benim için.

2 Beğeni
2 Beğeni