Fast and Furious 9 Uzayda Geçecek

Ebesinin … :smiley:

6 Beğeni

Galaksinin Koruyucularına ya da Transformıs’a bağlanma zamanı gelmişti zaten dizinin. (Artık dizi oldu dokuzu çekilen film mi olur?)

1 Beğeni

Paul Walker’ın ölümüyle seri bitmeliydi sırf para getiriyor diye seriyi uzattılar 10. film final filmi ama yan filmlerle yıllar boyu devam eder.

Bir yandan uzaylılarla yarış yapılırken diğer yandan Dünya uzaylı istilasından kurtarılacak. Dünyalıların arabaları ile ışık hızına ulaşan uzay araçları yarışacak ve tabii ki Dünyalıların arabaları kazanacak. Bu sayede Dünya büyük bir tehlikeden korunmuş olacak :joy: Bende güzel senaryo yazıyormuşum :smile: Güzelim film serisi ne hallere düşmüş :angry:

Son filmin gişesine baktım, 1.236 Milyar dolar. Darphane gibi para basan bir yapım.

Araba yarışı ve suç konsepti sonsuza kadar 2-3 yılda 1 film şeklinde devam etse izleyici bulabilecek bir konsept bence.

Önceki filmlerin de gişesine baktım, merak edenler için;

F & Furious 8: 1.236 Milyar $
F & Furious 7: 1.515 Milyar $
F & Furious 6: 788 Milyon $
F & Furious 5: 626 Milyon $
F & Furious 4: 363 Milyon $
F & Furious 3(Tokyo Drift): 160 Milyon $
F & Furious 2: 236 Milyon $
F & Furious: 207 Milyon $

2 Beğeni

Sonra…
Nasrettin hoca demiş ki:
Tesla Roadster uzaya gidiyorsa Hızlı ve Öfkeli neden uzay da geçmesin.

11 Beğeni

15 Beğeni

Daha bir filmini bile izlemediğim bir seri. Nasıl 9 film çıkıyor anlamış değilim. Hadi 9 film çıktı, nasıl oluyor bu kadar çok para kazanıyor ona da anlam veremiyorum. Demek ki güzel bir seri. Neyse ben yine de izlemeyeceğim seriyi.

2 Beğeni

Bir Riddick değil :slight_smile: ama bol aksiyonlu Vin Diesel filmi izlemek için seri tercih edilebilir.

1 Beğeni

Bir Godfather bir de bu seriye elimi sürmem. Seveni çok ama ilginçtir ki bana çok itici geliyorlar.

1 Beğeni

Onuncu film de marsta geçsin sonra marvel evreniyle birleştirsinler.

1 Beğeni

:smiley: Artık iyice Arka Sokaklar’a çevirdiler ya, güzelim seriyi mahvettikleri yetmiyormuş gibi şimdi de uzaya gidiyorlar. Uzaylı ve Öfkeli yapıyorlar, tek istediğim Tokyo’ya geri dönmeniz, tüm bu karakterleri çöpe atıp bir zahmet Sean’ın hikâyesini devam ettirmeniz. Para olsun diye ölmüş Han’ı bile canlandırdılar.

images (1) (3)

Filmin adı Ay’da Yarışanlar. Mavi tulumun var mı?

11 Beğeni

Yaz nitrosunu kendi getirecek xd

6 Beğeni

Genel olarak gençlerin en sevdiği iki şey filmde var, güzel arabalar ve kızlar. Üstüne Vin Diesel ve Rock olunca daha ne olsun :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de gencim geç olmasına da arabalara karşı bir ilgim hiç yok. Olsaydı mutlaka izlerdim bu film serisini.

1 Beğeni

Valla ya, Tokyo’ya dönsünler. O hikaye daha çekiciydi. Ne işleri varsa uzayda…

@Okuryorum Kahkaha attım, güzel espri olmuş. :joy:

2 Beğeni

İlk iki film güzeldi, sonra Tokyo’ya gittiler o daha çok hoşuma gitti. Han öldü, dedim eyvallah. Sonraki iki üç film de eh işte, sonuçta az çok bir hikâyesi vardı ama daha sonra gökdelenlerden uçmaya başladılar. Bence iki seçenekleri var; ya sıfırdan kuracaklar hikâyeyi Tokyo gibi ya da Tokyo’ya dönecekler. Bence Japonya aşırı çekici bir yer. Ayrıca orada anlatılacak çok hikâye olduğuna eminim, üstelik arabaları uçurmalarına, uzaya gitmelerine de gerek yok. Hiç olmazsa Japonya’da başlayan yeni bir hikâye yapsınlar, Sean, Twinky falan da bu yeni karakterlerin abileri olsun, aynı Han gibi.

1 Beğeni

Kesinlikle, Japonya apayrı bir dünya resmen. Ama ne yazık ki şu iriyarı ve kaslı abilerden vazgeçeceğe benzemiyorlar pek. :sweat_smile:

1 Beğeni

Cidden çok sevdiğim bir seri. Son filmine kadar yapılan mantık hatalarını bile maruz görüp eyvallah, o kadar da kredileri var dedim. Ama uzay harbiden olmamış.

1 Beğeni