Fast & Furious 9 Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/fast-and-furious-9-ilk-fragman/

Hızlı ve Öfkeli serisinin dokuzuncu macerası Fast and Furious 9 için ilk fragman yayınlandı. Dominic Toretto bu sefer kardeşiyle yüzleşiyor. (DEVAMI…)

1 Beğeni

Seri iyice leş bir hal aldı ama sırf sean ve han ikilisi için sinemaya gidebilirim.
Bunlar yerine keşke Tokyo Drift 2 çekseler.

Özellikle uçurumdan atlayan arabayı havada yakalayan jet uçağıyla -sanırım- soundtrack olan müziği çok beğendim. :smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

İlk sezon 10 bölüm mü?

2 Beğeni

Adamlar 8. filmde bildiğin savaş sahnesi çekti :joy:. Film John Wick gibi pure aksiyona evrildi, zaten benim için Paul Walker öldükten sonraki filmde bitmişti. Sonunda çalan See You Again, arabaların ayrılma sahnesi… neyse ağlamayacağım :cry:

images (39)

1 Beğeni

Bu seri Vin Diesel ile güzeldi. Bu filmin de güzel olacağını düşünüyorum.

1 Beğeni

Çocukluğumuzun gençliğimizin filmi her izlediğimde yeni sahneler gerçekten heyecanlandırıyor. Mantıklı bir film izlemek için değil hayallerimizi izlemek için bu film yine yeniden izlenir. Fragmanı izledikten sonra eski filmleri izlemeyen var mı?

1 Beğeni

Bu filmler çok iyi kafa boşaltmq filmleri. Kesinlikle para vermem ama çok yoğun bi günün alrında beynimde fizik nöronları çalışmıyorken izlerim. Böyle filmlere de ihtiyaç var bence. İzlediğimiz her film Kubrick’in elinden çıkmış gibi olursa yanarız.

4 Beğeni

Fizik kurallarını hiçe sayıp bir marvel veya john wick izliyormuşcasına baktığınızda çok iyi ve beni eğlendiren bir seri. Yeni fragman da oldukça heyecanlandırdı. James Bond’dan sonra beklenenler listesine aldım.

:joy::joy::joy::joy:

4 Beğeni