Final Space 3. Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı: Netflix'in Uzay Dizisi Final Yapıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/final-space-3-sezon-cikis-tarihi-netflix-dizisi-final-yapiyor/

image

Final Space 3. sezon çıkış tarihi duyuruldu. Netflix’in bilimkurgu çizgi dizisi, final sezonu ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlk defa 2018 yılının başlarında TBS kanalında başlayan, ardından Adult Swim’de de çıkış yapan ve uluslararası arenada Netflix üzerinden yayınlanan Final Space, kısa sürede büyük bir ilgi görmeyi başardı. Olan Rogers’ın yaratıcısı olduğu çizgi dizinin 2. sezonu… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Bir yandan sevindim bir yandan üzüldüm.Rick & Morty’den daha çok sevdiğimi söylemeliyim ki bu bile kalbimdeki yerimi açıklamaya yeter de artar bence.

1 Beğeni

Dizinin iptal olduğunu demin öğrendim. Google yazdım bu yazıya ulaştım. Harbiden iptal olmuş. Çok üzüldüm 3.sezonu çok uzun süredir bekliyordum zaten :frowning: 3.sezon sonunda 4.sezon geleceği bariz belliydi aslında ama iptal edilmiş işte. Ya bari konuyu bitirseydiniz. 3.sezon finali harbiden çok iyiydi :’(

1 Beğeni