Firefly'ın Yıldızı Nathan Fillion, Joss Whedon'a Destek Verdi: "Bir Saniye Bile Düşünmeden Onunla Yine Çalışırdım"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/nathan-fillion-joss-whedon-i-destekledi/

image

Nathan Fillion, uzun süredir olumsuz açıklamalarla anılan Joss Whedon’ı desteklediğini açıkladı. Firefly’ın yıldızı, ünlü yönetmenle yeniden bir araya gelmek istiyor. Nathan Fillion geçen yıllarda oldukça hareketli günlerden geçen yazar ve yönetmen Joss Whedon’a destek verdi. Firefly dizisinde Kaptan Malcolm Reynolds karakterini canlandıran aktör, hiç düşünmeden Whedon ile birlikte yeni bir projede çalışabileceğini söylüyor. Buffy the… (DEVAMI…)

Yalnız şöyle bir şey var Nathan abim sen bu adamla çalıştığında yıl 2002 idi yani 20 yıl geçti.Geçen zamanda adamın huyu suyu değişimiş olabilir gayet.Ama yine de abinin kötü ya da iyi bir herhangi niyetinin olduğunu düşünmüyorum.Benimle çalışırken böyleydi yani gerisini bilemem demiş.Ayrıca şu Firefly ı Disney + a getirin gözünüzü seveyim.

Burada yazılan iddiaların doğru olduğunu düşünüyorum. Yapım yılları arasında seneler olan iki farklı projenin oyuncularının birlik olup yalan üretmesi biraz saçma olurdu.