Fotoğraf Atölyesi

Ben olsam 40 50 fotoğraf(farklı açılardan) çekmeden geçmezdim.

Buket gibi olan da çok güzelmiş, nerede çekildi acaba bunlar?

2 Beğeni

Ben de çekiyorum ama eve gelince diğerlerini silip en sevdiğimi bırakma gibi bir huyum var maalesef.

Giresun - Bektaş Yaylası

1 Beğeni

9 Beğeni

10 Beğeni

Amasya…

16 Beğeni

18 Beğeni

10 Beğeni

7 Beğeni

Bende atıyım bari herkes atıyo😄

4 Beğeni

Minik bahçemin minik domatesleri.
(Dikkatli bakarsanız geride kalan minik karpuzu da görebilirsiniz)

5 Beğeni

Hatta iyi bir çocuk olursanız saksıdaki şirinleri bile görebilirsiniz. Göremeyenler kalbine bi baktırsın bence :sweat_smile:

1 Beğeni

13 Beğeni

Ordu - Çivisiz Mescit

4 Beğeni

Gökçeada’ya ziyaretimizde; girdiğimiz sahilin uzağında olan, denizin taşlardan yol yaptığı kıyıda terk edilmiş, taştan bir kulübe vardı. Bir duvarı yıkılmış kulübenin içerisinde, zaptedilemez yeşilliğin arasında; paslanmış bir döşek, çatıdan düşmüş demir ve taş parçaları ve bizim dışımızda gelenlerin ardında bıraktığı çöpler vardı. Duvarlarda depo ve ısınmak için yapılmış olduğuna inandığım oyuklar bulunuyordu. Her kim yaşamının bir kısmını orda geçirmişse cidden manzara seyri yüksek bir yere konumlanmıştı. Şimdi nerdedir kim bilir… Bu fotoğraflar o kulübeye giderken aldığımız yolda ve varış noktamızda çektiğim resimlerdir. Fotoğraflar acemi ama çektiğim yer güzel :smiley:

İçerisinde ki pencereden görünen manzara

11 Beğeni

Geçen akşam çektiğim bir fotoğrafı atayım

1 Beğeni

3 Beğeni

Köydeki bebeklerim :smiling_face_with_three_hearts: bırakmak çok zor oldu…

13 Beğeni

İlk fotoğraftaki köpecikler çok karizmatik poz vermişler :open_mouth: :heart_eyes::star_struck:

1 Beğeni

11 Beğeni

Ben de fotoğraf çekmeyi seven bir insanım ve kafamı kurcalayan bir şey var böyle yolda vapurda fotoğraf çekiyorlar paylaşıyorlar tamam bunda sorun yok ama bazı insanların yüzleri çok net bu ne kadar doğru ? Suç olur mu bu durum fotoğraf çeken biri olarak bazen bu düşünce kafama takılıyor.Fazla mı büyütüyorum yoksa sizler ne düşünüyorsunuz merak ettim ?