FRP Severleri Aramızda Görmekten Memnun Oluruz


(Akay) #1

İlgilenen herkese çok teşekkür ediyorum ekibimizi tamamladık izlemek isteyen olursa discord adresimize bekliyoruz link en altta var ulaşamazsanız bana dm atabilirsiniz.Eğer yer açılınca katılmak isterim derseniz tabikide sizleri aramızda görmeyi çok isteriz.son gelişmelerden haberdar olmak için discord adresimize bakabilirsiniz :dragon_face:


(Her şey çok güzel olacak) #2

Roll20 kullanıyor musunuz? Alıştıktan sonra internet üzerinden oynamak için kolay oluyor.


(Emre ) #3

Ben de Dota ekibi kurmak istiyorum. Hep TI’ya gitmek istemiştim. En azından Open Cup’lar da başarılı bir takımım olsa iyi olurdu.


(Akay) #4

Dostum bir baktım siteye kullanmıyorduk ama kullanırız sıkıntı yok yeniliklere açığız yeni başladımız için çok bilgimiz yok.Steamdaki dungeon editor programı ile ben tasarımları yapmıştım ama bu daha pratik galiba


(Her şey çok güzel olacak) #5

Başlarda biraz yadırganıyor ama oyunun mekanikleri açısından çok rahatlıyorsun. Dm için çok iş düşüyor başlarda, bizim dm’in ameliyat sonrası 10 günlük iznini yedik :slight_smile: Tek kötü tarafı bazen sesler sorun oluyor, o zamanda siteden sesi kapatıp discord ya da skype kullanıyoruz.


(Akay) #6

Ben normalde 2 arkadaşımı oynatıyordum dnd oyuncun el kitabı e3 ün pdf ini bastırdım kuralları ordan falan iyice öğrendim ekran paylaşımı yapıp haritayı bölge tasarımları gösteriyordum onlar oralara gittikçe tabi biraz uğraştıyordu burası daha pratik olucaksa çok daha iyi olur siteyi kurcalamaya başladım yavaştan :slight_smile:


(Her şey çok güzel olacak) #7

Sağ taraftaki menülerde hazır haritalar ve karakterler var, sürükle bırak mantığıyla işliyor.


(Akay) #8

Kendi tasarımlarımı kullanmak istiyorum onu nasıl yapabilirim


(Her şey çok güzel olacak) #9

Dm’e sorarım ama galiba onun için paralı üyelik istiyor.


(Akay) #10

üyelik alıcam zaten onda sorun yok sorunca bana dönersen sevinirim :slight_smile:


(Her şey çok güzel olacak) #11

Sağ menüde art library var. Ona tıkladıktan sonra Premium üyelerine özel My library var. Oradan olabilir.


(Buyici) #12

Valla hayatımda ki büyük eksikliklerden birisi frp oynamak ama hem pc’m yok hemde zamanım olup olmayacağından emin değilim. :frowning:


(Akay) #13

Tamamdır dostum zaman ayırıp cevap yazdığın için teşekkürler


(Her şey çok güzel olacak) #14

Rica ederim. Kolay gelsin.


(Hiçliğin bekçisi…) #15

Aslında izleyebilsek de güzel olurdu. Ben seviyorum izlemeyi, arada bir açıp bakarım. Çok keyifli oluyor. Video filan çekmeyi düşünürseniz mutlaka buraya da atın, bakalım.


(Akay) #17

Bakalım güzel giderse belki yayın ayarlayabiliriz :slight_smile:


(Enver Arman ★) #18

Çok katılıyorum ben de hiç sıkılmadan izleyebilirim.


(Taha ) #20

Arkadaşın bahsettiği dadaş benim aramıza 1 veya 2 kişi arıyoruz oyun bilgisi önemli değil aklı selim bir kişi olması tek kriterimiz eğer gelmek isterseniz tatar a ulaşabilirsiniz iletisim için wp grubu olusturduk discord , hangouts ve türevleri platformlardan da iletişim sağlayacağız .


(Taha ) #22

Video veya yayın imkanımız olurmu şuanlık kesin bir bilgi veremem fakat o raddeye gelene kadar isterseniz paylaştığımız discord adresine gelip frp lerimizi izleyebilirsiniz zaten discord üzerinden gerçekleştirdiğimiz oyunları görüntülü olarak yapıyoruz .


(Taha ) #23

Ya zaten bende genelde pc kullanmiyorum telefon üzerinden rahat bir şekilde oynayabiliyorum eğer zamanın olurda gelmek istersen bize herzaman ulaşabilirsin