FRP Severleri Aramızda Görmekten Memnun Oluruz

(Emre ) #24

Ben de katılmak istiyorum merak ettim.

(Taha ) #25

Eğer şuan müsaitsen discord adresimize gel konusalım ayarlayalım istersen tatar ile birlikte

(Emre ) #26

Şu an uyumaya geçiyorum yarın veya yakın bir zamanda katılabilirim.

(Akay) #27

Tamamdır dostum musait olduğun zaman bekliyoruz discord linkimiz yukarıda biryerlerde olucak iyi geceler :cowboy_hat_face:

(*) #28

Merhaba, ben hiç oynamadım birkaç yayın izledim ve öğrenmek isterim.

(Taha ) #29

Tabii dostum dediğim gibi bildigimiz kadar öğretiriz discord adresimizden bize pm atman yeterlidir . Çoğunlukla aktif durumdayız discord da zaten müsait isen eğer şuan bile uğrayabilirsin .

(Buyici) #30

Saat kaç gibi oynuyorsunuz ? Bende katılmak çok isterim genelde aksam 9 - 10dan sonra müsaitim. Ama telefondan katılabilir miyim bilmiyorum??

(Akay) #31

Bizde genelde zaten 9-10 dan sonra oynuyoruz.Tabii aramızda seni görmekten memnun oluruz :slight_smile:

(Akay) #32

1 kişi eksiğimiz kaldı dc ye gelip bana pm atarsanız yarına ilk oyunumuzu oynamayı planlıyoruz

(Buyici) #33

Telefondan giriyorum. Pcm yok maalesef. Ayrıca frp ne izledim ne oynadım. Daha tecrübeli birisi daha çok işinizi görür. :frowning: :sweat_smile::thinking:

(Akay) #34

Canın sağolsun dostum ilgilendiğin için teşekkürler genede :slight_smile:

(Akay) #35

ilgilenenler için harita tasarımını attım haritamıza dair isteyen olursa kalanlarıda paylaşabilirim

(Akay) #36

SAL,PER,PZR Günleri akşam 10-12 arası oyunlarımız oluyor izlemek isteyenleri bekleriz yeni discord adresimize https://discord.gg/fgCWbWy