Game of Thrones Belgeseli Ufukta Gözüktü!

(Burak) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/game-of-thrones-belgeseli-ufukta-gozuktu/

Finalden bir hafta sonra yayınlanacak Game of Thrones belgeselinden fragman ve yeni detaylar geldi! The Last Watch 26 Mayıs’ta bizlerle olacak. (DEVAMI…)

(Mustafa Yıldız) #3

spoiler var. İzlemediyseniz şimdiye kadar izlemeyin diziyi de tünelin ucu bombok bir yere çıkıyor.

Ben 8. Sezondan önce çok heyecanlıydım bu belgesele. Evet 7. sezon da çok kötüydü ama final yapılacak, bir yandan savaş izlerken öte yandan entrika vs göreceğiz derken elimizde Arya’nın poposu, Tyrion’un çük esprileri ve bu espriler sayesinde Brianne ile yatan Jamie ( 7 sezonluk karakter gelişiminin çöpe atılması ve Cercei ile göçük altında kalmalarını saymıyorum bile), Brianne gibi gururlu bir kadının düşürüldüğü durum ve durup saçma sapan bir şehir yakma sahnesi. (mal git kaleyi yak şehri niye yakıyorsun.) ve yine karakter gelişiminin çöpe atılması. Daha bir çık şey sayarım ama bu kadar yeterli.

1. sezon o kadar kötü ki hiç bir merakım kalmadı. Bir de bu mallara Star Wars’ı vermişler.

(Tansel Diplikaya) #4

Sonu Lost gibi oldu. 5nci bölüm gerçekten çok zorlama olmuş.