Game of Thrones Finali Nasıldı? [TARTIŞMA]

Jon Snow un Aegon Targaryen olması, ölmesi dirilmesi RL=J ler the true king ler falan filan… Hiçbir amaca hizmet etmedi…

Yine Jon Azor Ahai gibi sevdiğinin kalbine sıradan bir hançer sapladı. Lightbringer yalan oldu. Uzun geceyi falan bitirmedi. Hatta Arya uzun geceyi bitirmek üzere tinerci modunu açıp milletin bacağına falçata saplarken bu arkadaş ejderyalara bağırıyordu.

Arya şampiyon olunca ligden düştü. Night King’e tek atan bu hanım kızımız son 2 bölümde ne yapmaya çalıştı ve ne yaptı anlayan beri gelsin.

Namussuz Stark’lar Jon’u kıçıkırık solucan mıdır nedir ona iki saniyede sattılar. Sen kimsin lan ibiş uza diyemediler. Arya dahil hepsi mal mal baktılar.

Bran… Suç sende değil kardeşim senin yüzünden ölen onca insanda. Seni hodor falan bırakacaktı biyerde, iki dakikada biyerini keseceklerdi kurtulacaktık senden gerizekalı seni…

Mal lordlar Varys size söylemedi mi bu adam gerçek kralınız diye? Siz adam mısınız lan?
Kuzeyinkiler zaten sede maldı da diğerleri de öyleymiş anlamış olduk.

Tekrar Jon a dönersek, gül gibi kraliçeyi pıçakladın iyi mi oldu? You know nothing bile değil. senin delikanlılığına ben emi… Ygritte i de satmıştın zaten. Siz dededen toruna nesilsiniz heralde böyle bir şey olamaz ya…

Özetle batırdı attılar güzelim hikayeyi. Martin de böyle yazacaksa yazmasın ben lanet ettim hayatımda bu kadar güzel olup berbat edilen çok az şey biliyorum.

10 Beğeni