Game of Thrones Hayranları 8. Sezonun Yeniden Çekilmesi İçin Kampanya Başlattı!


(Devrim Beyaz) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/geek/game-of-thrones-sezon-8-yeniden-cekilsin-kampanyasi/Game of Thrones hayranları harekete geçti. 8. sezonun farklı yazarlarla yeniden çekilmesini isteyen imza kampanyası kısa zamanda büyük destek gördü. (DEVAMI…)


(Anıl Alacaoğlu) #2

Açıkçası ben bu olumsuz tepkilerin hiçbirini anlamadım. Bana göre dizi muazzam bir şekilde, yıllardır kurdukları alt yapıya uygun ilerliyor. Beni asıl hayal kırıklığına uğratan tüm dünya insanları oldu, krallığın yıkılmasını istemek yerine “daha iyi” bir kraliçe istemek, sonra kudretten gözü dönünce kraliçeden nefret etmek çok Orta Çağ tepkisi. Dizinin bel kemiği taht oyunları, sosyalist devrim değil ki. Demir Taht, Yüzüklerin Efendisi’nin Yüzük’ü gibi; ona sahip olan, olacak olan, olmayı hayal eden hırstan deliriyor. Başta Martin’i ve senaristleri monarşiye güzelleme düzmedikleri için takdir ettim doğrusu.


(Hüseyin gök) #3

10 farklı sezon çekilse yok demem valla:) şu da bir gerçek ki Got dizisinin en kötü sezonu final sezonu olmuş.


#4


#5

Bu dizi yedi sezon boyunca asıl tehlikenin kuzeyden geldiğini ve ötekilerle yapılacak savaşın nihai savaş olduğunu işledi. Bu bile son sezonun yedi sezonluk altyapıyı nasıl yıktığını gösterir.


#6

DUVAR – Televizyon tarihinin en çok izlenen dizilerinden biri olan Game of Thrones’un final bölümünden hayal kırıklığına uğrayanlara beklenmedik bir destek geldi. Rusya Komünist Partisi’nin bir kolu, yayıncı kuruluş HBO’ya açık mektup yazarak özür dilenmesini ve final sezonunun yeniden çekilmesini talep etti!

‘KÖTÜ SENARYO, KÖTÜ OYUNCULUK, MANTIKSIZ SONUÇLAR’

Partinin Altaylar kolunun genel sekreteri Sergei Matasov’un kaleme aldığı mektupta, “Monarşist rejimlerin yol açabileceği sonuçları göstermesi nedeniyle partimizde bu harika diziye samimiyetle hayran olan birçok kişi var” ifadeleri kullanıldı.

Mektupta, yapımcıların son bölümleri çekerken dizinin hayranlarına kulak vermediği, bunun sonucunda ‘kötü bir senaryonun, kötü oyunculukların ve mantıksız sonuçların ortaya çıktığı’ savunuldu.

‘AMERİKALI İŞÇİLERİN VE EZİLEN SİYAHLARIN VERGİLERİ KÖTÜYE KULLANILDI’

Yapımcıların ‘milyonlarca izleyiciyi hayal kırıklığına uğrattığı’ belirtilen mektupta, ‘sıradan Amerikalı işçilerin ve ezilen siyahların vergilerinden elde edilen gelirin kötüye kullanıldığı’ eleştirisi getirildi.

‘DERHAL ÖZÜR TALEP EDİYORUZ’

Komünist Parti, “Game of Thrones dizisinin finalinin yaratıcılarından derhal bir özür talep ediyoruz. Final sezonunun yeni yönetmenler ve senaristlerle zorunlu olarak yeniden çekilmesini istiyoruz” ifadelerini kullandı. Komünist Parti, yeni final bölümüne ‘Amerikan Komünist Partisi’ndeki yoldaşlarının da müdahil olması gerektiğini’ ekledi. (DIŞ HABERLER)