Game of Thrones Yıldızı Emilia Clarke, Marvel Dizisi Secret Invasion Kadrosuna Neden Katıldığını Açıkladı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Emilia Clarke, Secret Invasion Oyuncu Kadrosunda – Kayıp Rıhtım

Emilia Clarke, Secret Invasion ekibine katıldığını doğruladı. Marvel Sinematik Evreni’nin yeni Disney+ dizisi, Game of Thrones yıldızı ile geliyor. Ünlü oyuncu, diziye neden katıldığını açıkladı. Marvel Studios, Disney+ ile sinematik evrenden aşina olduğumuz karakterlere diziler yaparak evreni genişletmeye devam ediyor. WandaVision ve The Falcon and the Winter Soldier’dan sonra hayranlar şimdi de heyecanla Loki’yi bekliyorlar.… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Yani tamamen duygusal. :smiley:

2 Beğeni

Neden insanlar bir iş için kollarını sıvadıklarında “Bunu para için yapıyorum” demekten korkuyor ki? Bu, işi küçümsediği ya da orada bulunmaktan nefret ettiği anlamına gelmiyor. Özellikle sanatçılar yapıyor bunu. Sanki sanatını para için yaptığını açıkladığında o sanat olmaktan çıkacak zannediyorlar.

1 Beğeni

Sadece sanatçılar arasında değil, baya bir iş kolunda da yaygın bir şey maalesef bu. En basitinden rastgele bir pozisyon için bir iş görüşmesine girerseniz insanların beklentisi sıklıkla çok ulvi amaçlarla orda bulunmak istediğinize onları ikna etmeniz. Para için çalışıyorum derseniz nedense kötü gözle bakılıyor.

Altı üstü birkaç satır kod yazacağım ki glorified alışveriş sepetiniz 2 gün daha bozulmadan çalışsın. Bu afralara tafralara gerek var mı gerçekten? :roll_eyes:

Neyse sonuçta Emilia Hanım da kaşesini gösterse hepimiz ikna olurduk, bu kadar uğraşmasına gerek yoktu hahah.

1 Beğeni