Game of Thrones'un Öncesini Anlatan "House of the Dragon"da Çekimler Sona Erdi: GRR Martin, Diziye Bayılmış

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/house-of-the-dragon-dizisi-cekimleri-sona-erdi/

image

House of the Dragon dizisi için prodüksiyon aşaması tamamlandı. Game of Thrones evrenini genişletmeye hazırlanan yapım HBO üzerinden yayınlanacak. Serinin yaratıcısı George R.R. Martin ise şu ana kadarki görüntülere “bayıldığını” aktarıyor. Game of Thrones dizisi her ne kadar 2019 yılında oldukça olumsuz eleştiri alan 8. sezonu ile final yapmış olsa da, HBO şu an için… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Diziyi değil, bazı kesitleri ve kaba kurguları izlemiş sadece. Onları beğenmiş. Önemli olan dizi bittikten sonra ne diyeceği. Umarım hayal kırıklığı olmaz.

1 Beğeni

Geliyor gelmekte olan… Son dönemde yapılan fantastik dizilerden (Witcher, zaman çarkı, vakıf vb) çok çok daha iyi olacağından eminim ancak GoT ilk 4 sezon kadar başarılı olur mu bilemem. Hali hazırda izlenebilsin yeter kafadındayken iyi bir dizi olması beni aşırı mutlu eder.

Şöyle demiş: Ay bu diziye bayıldım doğrusu.
image

Başka spin-off lar da gelsin onlara da bayılayım.
image

Ona buna bayılacağına keşke seriyi bitirse. Üstelik öyle bir yazsa ki diziyi ters köşe yapsa, HBO’yu rezil kepaze etse ama nerdeee.

3 Beğeni

Dizi bir nevi Ateş ve Kan kitabı uyarlaması mı olacak, bilen var mı acaba? Ona göre dizi çıkmadan kitabı okumak lazım.

Gerçi kitaba yönelik eleştiriler de pek parlak değil ama…