Gandalf, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Yer Alacak mı?

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Gandalf, Yüzüklerin Efendisi Dizisinde Yer Alacak mı?

image

Gandalf, Yüzüklerin Efendisi dizisi ile geri dönebilir. The Lord of the Rings için yayınlanan ilk kareden sonra Orta Dünya’nın favori büyücüsü, bir kez daha imdada koşabilir. Ancak görünen o ki bu ismin Ian McKellen olması oldukça zor. Sean Astin’in sadık Samwise Gamgee’sinden Christopher Lee’nin uğursuz Saruman’ına, Peter Jackson’ın Yüzüklerin Efendisi üçlemesi harika performanslarla dolu olduğunu… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Kitaplarda geçtiği şekilde, yani olması gerektiği gibi olmalı. Doğal olarak McKellen oynamamalı.

1 Beğeni

Kitaplarda geçmediği şekilde, yani olmaması gerektiği gibi olmalı. Yani esmer tenli yada uzakdoğu asıllı, tercihen Seattle yada Portland doğumlu, mora boyalı asimetrik saç kesimli, lezbiyen eğilimler gösteren bir kadın olmalı.

2 Beğeni

Kesin bilgi, yayalım.

5 Beğeni

LOTR hakkında hiç bilgim yok. Gandalf’ın bahsettiğiniz şekildekine dair fan art bir çizimi vs. var mı merak ettim. İnternette hep McKellen versiyonu çıkıyor.

Meğerse Gandalf Drow ırkındanmış.

1 Beğeni

Bence Ian Mckellen da iyidir ve ana hatları hariç illa her şey kitaptakiyle bire bir olmasına gerek yok. Gandalf’ın kitaplardaki tasvirini pek hatırlamasam da ilk kitabın kapak resmi örnek gösterilebilir galiba.