George Orwell Kitapları

Ayrıca kararsız da kalıyorsun Kırmızı mı Siyah mı diye :joy:

4 Beğeni

Kırmızı al zaten kapağı siyah galiba içinin baksana kırmızının yanından belli oluyor

1 Beğeni

Kitapyurdu sitesinde satışı yapılmakta.

George Orwell 1984 (Kırmızı Kutulu Özel Baskı)

George Orwell 1984 (Siyah Kutulu Özel Baskı)

Bu 1984 ciltli hali 100 sayfada fazla ince baskıya göre kesin içeriğinde özel şeyler eklemişlerdir

2 Beğeni

Şu 20/100 idefix kampanyası devam etse ikisini birden alırdım be! İkisi de birbirinden güzel olmuş.

1 Beğeni

Şu anında indirim kampanyası yüzünden aktif olmuyor galiba 16sından sonra tekrar deneyecem inşallah olur. Zaten ozamana kadar satışa açışırda kitap.

1 Beğeni

Yok, o yüzden değil. Anında indirim varken de kullanmıştım, sorun olmamıştı. Ayrıca Garanti indirimini de ana sayfadan kaldırmışlar.

2 Beğeni

Kitapyurdu biraz daha düşürür fiyatı. Genellikle yeni kitap eklendikten hemen sonra platin aktif olmuyor.

1 Beğeni

Kırmızı daha çekici bence. :grin::grin:

1 Beğeni

Boyutuda eğer doğru yazıldıysa tabi büyümüş. Merak ettim şimdi iyice :grin:

2 Beğeni

Hemde epey büyük boy olmuş sıra bu kitabı nasıl ucuza alırıza geldi :slight_smile: bilseydim kidega kampanyasını kullanmazdım

3 Beğeni

Hoaaydaa, abi mahvettiniz beni ya :joy::joy::joy:

Can yayınları %36 yı pek geçmiyor indirim oranı açıkcası. Anca indirim çeki yada platin üyelik başka yol göremedim ben.

1 Beğeni

Enparası olan varsa Kidega’dan 42 TL’ye alabiliyor. Keşke indirim hakkımı dün kullanmamış olsaydım.

2 Beğeni

Hahaha çoğunluk kullandı galiba bende gittim wolverine ihtiyar loganı almıştım :sob::sob::sob: iademi etsem ne yapsam acaba.

2 Beğeni

Kidega’da Can %40 indirimde

Kidega’da göremedim bu kitabı ben.

Satışa çıkar bu hafta bende ordan alacam hem ücretsiz kargo hemde indirim oranı yüksek.

1 Beğeni

https://www.babil.com/1984-kirmizi-kutulu-ozel-baski-kitabi-george-orwell

1 Beğeni
5 Beğeni