George Orwell Kitapları

Kitaplar yerlerini aldılar, start verildi ve koşu başladı. Puslu yayıncılık yarışa bir boy erken başladı ancak yarışın en önemli favorisi olarak gözüken iş kültür rahat bir koşu temposu ile ön grupta yarışı sürdürüyor. :slight_smile:

6 Beğeni

Sabahattin Ali kitaplarından beter olacak burası. :joy: :joy: :joy: :joy:

5 Beğeni

Hala diyorum. Can bizim o bez ciltli seriye eklesin hepsini, ben yine Can"dan devam edeyim uğraştırmasın bizi :sweat_smile: Yine Sevin Okyay çevirisiyle Kırmızı Kedi’den alırım Hayvan Çiftliğini ama başka yayınevinden kitap almam en azından.

4 Beğeni

Koridor’un kapagı size de siyasi parti,.siyasi dernek flaması gibi geliyor mu?

Bu kapagı rozet yaptırsa koridor alırım. :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de şahane afiş olur diye düşünmüştüm.
İthaki Bilimkurgu klasikleri serisinde göreceğime kesin gözüyle baktığım için can baskılarını almamıştım. Hem ithaki hem de koridor baskılarını alacağım.

1 Beğeni

8 Beğeni

Alfa ciltli de basacakmış. Bilginiz olsun. :slight_smile:

4 Beğeni

Ben de bunu merak ediyordum. Teşekkürler.

1 Beğeni

G.O kitaplığı olarak en güzeli bu olmuş.

Şimdilik Koridor ile Alfa arasında kaldım.

@Tobizume Alfa baskılarda bazı kitapların çevirisi Hasan Fehmi Nemli çevirisi dedi, O nedenle şu an benim için Alfa baskıları almak netleşti.

1 Beğeni

1984, Hayvan Çiftliği, Paris ve Londra’da Beş Parasız kitaplarını Hasan Fehmi Nemli çevirmiş.

5 Beğeni

Çevirmenlerde sırada bekliyormuş sanırım Orwell için. Çok sevindim bu habere. Şu ana kadarki en iyi çeviridir muhtemelen. Hasan Fehmi çevirisi de alınabilir şimdi… :sweat_smile: Napacaz…

1 Beğeni

Harbiden sırada bekliyorlarmış. Dostumuz hariç çoğu çevirmen Orwell’a el atmış.

Kaliteli alternatif baskıları merakla bekliyorum.

İlk baskı 25.000 adet.
Hepsiburada da satışa çıkmış. Etiket fiyatı 10 TL.

İthaki zamanında George Orwell basmış ama sonra telifi kaybetmiş. Aynı çevirileri mi kullanıyorlae bilmiyorum ama.

“Hayvan Çiftliği,Brezilyalı çizer Odyr fırça darbeleriyle kendine yepyeni bir ifade dili buluyor. Emre Gözgü çevirisi,ciltli büyük boy baskısıyla çok yakında.“

10 Beğeni

@Ufuk bu kitap mıydı? Senin dediğin baskı.

1 Beğeni

Evet, ciltli olması bana da sürpriz oldu. Sen bunu alamazsın artık, geçen hemen almak istemedin, mızıkçılık yok :slight_smile: Alırsan masayı unut :slight_smile:

@Ozgur senin ne yapacağın belli Dost’unun çevirmesini bekle :slight_smile:

1 Beğeni