George Orwell'ın Efsane Distopyası "Hayvan Çiftliği" Netflix Filmi Oluyor!

(Onur Selamet) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/george-orwellin-efsane-distopyasi-hayvan-ciftligi-netflix-filmi-oluyor/

George Orwell’ın önemli distopyalarından “Hayvan Çiftliği”, Andy Serkis yönetmenliğinde bir Netflix filmine uyarlanıyor! (DEVAMI…)

(kimyager_ferhat gürdoğan) #2

Netflix filmleri çok kötü oluyor genelde.Bakalım bu güzel eser nasıl olacak.

(Fatih Çetin) #3

Netflix bana göre 2-3 yıl önce güzel, orijinal eserler çıkarıyordu (dizilerden ve belgesellerden bahsediyorum). filmleri ise çok kötü maalesef. şimdi her yere el atınca bu özellikleri gitti bence. çok içerik yerine güzel içerikler çıkarsalar keşke.

(Hakan Tunç) #4

Film projesi Netflix’e ait olduğu için güzel bir şey olacağına dair benim de pek umudum yok açıkçası. En azından beklentilerimi yüksek tutmuyorum.

Ama görevi verdikleri kişiler kendilerini kanıtlamış isimler ve haliyle ne olursa olsun sabırsızlıkla bekliyorum.

(Barışcan Bozkurt) #5

Netflix filmlerinden iyi olan tek film Mudbound olabilir, onun dışındakiler ya çok kötü ya da kötüydü. Andy Serkis’in yönetmenliğine gelince; ilk filmi olan Breathe yönetmenlik olarak orta bir filmdi, eğer oradaki tutumu geliştirirse iyi bir film ortaya çıkabilir ama biz beklentiyi ortada tutalım.