George R.R. Martin, Avengers Endgame Hakkında Konuştu: "Stan Lee Gurur Duymalı"

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/genel/george-r-r-martin-avengers-endgame-yorumu/

Biz Buz ve Ateşin Şarkısı’nın yeni kitaplarını bekleyeduralım, George R.R. Martin filmler ve diğer birçok şey hakkında konuşmaya devam ediyor. Ünlü yazar bu defa da Avengers: Endgame hakkında konuştu. (DEVAMI…)

3 Beğeni

Bırak millete laf atmayı. Yok Gandalf Dumbledore’u dövermiş de yok Stan Lee gurur duysunmuş da. Bir dev gözlerimizin önünde eridi be :frowning: Sen olmadan yazamıyor bu senaristler baksana. O dağ evine dön ve kitapları bitir. Bari düzgün bir sonla içimiz soğusun be :(((((((((((((((((((((((((

3 Beğeni

Diziye içerlenerek bu yorumu yaptığı çok belli. GRRM adına gerçekten üzüldüm doğrusu, çok büyük umutlarla ve kaliteyle başlamış bir adaptasyonun böyle harcanması, evladı gibi önemseyip üstlerinde çalıştığı üç boyutlu karakterlerin içinin boşaltılması… Çok yazık. Bir de üstüne “E yazsaydı o da Allah Allah!” diye kızanlar oluyor; arkadaşlar bu kadar dallanıp budaklanmış ve hayranlarını teoriler denizinde yüzdürmüş ("Westeros’un kuzeyi Essos’un doğusuyla bağlantılı"dan tut, "Westeros’un altında ateşsolucanları yaşıyor"a) bir serinin devam kitabı gerçekten 2-3 sene gibi bir sürede yazılamaz, çok zor. Üstüne bir de dizinin astronomik popülerliği de eklenince eminim ki George yazdığı onlarca hikaye örgüsünü buruşturup atıp yenilerini yazmaya koyuldu. Yapacak tek şey ne yazık ki beklemek. :disappointed:

3 Beğeni