George R.R. Martin, Koronavirüs Sebebiyle Evden Çıkmadan Kış Rüzgârları'nı Yazıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/edebiyat/george-rr-martin-koronavirus-kis-ruzgarlari/

George R.R. Martin, koronavirüs sebebiyle evde inzivaya çekildi. Yazar bu süreçte Kış Rüzgârları (The Winds of Winter) kitabını bitirmek istiyor. (DEVAMI…)

9 Beğeni

Yazıyor yazmasına da bana hiç bitirecek gibi yazıyor gelmiyor.

10 Beğeni

George’cum Patrick Rothfuss’u da arayıp aynı şeyi tavsiye edebilir misin rica etsem?

12 Beğeni

Geç olsun, ama dizinin son sezonu gibi kötü olmasın diyorum ben.

3 Beğeni

Ben bu kitaba artık ihtiyaç duymuyorum çünkü bu çıksa da 7 yi yazamadan Martin mırt… Gider… Öyle de böyle de bu seri murdar oldu.

Şu adam kitabı bitirsin de koronavirüs bari bir işe yaramış olsun

Artık saldım vallahi, yazılırsa alır okurum, yazılmazsa da dert değil. Gerçi seriyi özledim orası ayrı şimdi. Göreceğiz. Bu süreç bari şu kitabın gelişine yarasın. Gerçi bundan sonra bir de Bahar Rüyası var oy oy oy!
@bluesedai O iş biraz zor gibi ya, ikisi de 2011-2012’den beri yeni kitap çıkaramadı. Rothfuss her konuda Martin’i örnek alıyor maaşallah. :joy: Rothfuss kesin yine bir yerlerde oyun oynuyordur muhtemelen. :joy:

6 Beğeni

Ya da Goodreads da kitap yorumları yazıyordur. :slight_smile:

3 Beğeni

İnanmıyorum. Evde oturup FM2020 oynuyordur.

3 Beğeni

Bu şişman birey, kitabı 2017 yılında neredeyse tamamladığını söylemişti. Bence kitabın kopyasını yayıncının eline verene dek ağzından çıkacak hiçbir lafa inanmamak lazım. Daha geçen aylarda kitap yaza kadar çıkmazsa beni hapse atabilirsiniz gibi bir şeyler söylemişti. Tanrı kendisine uzun ömür versin ama o en önemlisi.

3 Beğeni

Abi bitirsin artık şu kitabı. Dizide ki hayal kırıklığından sonra büyük umutla bekliyorum. GRR bitiremeden ölüp gidecek diye korkuyorum.:scream:

1 Beğeni

Bitiremeden ölecek gibi duruyor…