Ghostbusters 5 için Yeşil Işık Yandı: Hayalet Avcıları Serisi Devam Ediyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/ghostbusters-5-geliyor-hayalet-avcilari/

image

Ghostbusters 5 filmi yolda. Stüdyo devi Sony, After Life sonrasında Hayalet Avcıları serisine devam etme kararını resmileştirdi. Ghostbusters serisi hız kesmeden devam ediyor. Sony Pictures CinemaCon etkinliğinde yaptığı açıklama ile serinin beşinci filminin geleceğini duyurdu. Ancak yeni Hayalet Avcıları filmi için henüz başka bir detay verilmedi. İlk defa 1984 yılında izleyicisi ile buluşan Bill Murray,… (DEVAMI…)

1 Beğeni

Dünya hayaletlere teslim olmuştur. XGhosterian gezegeninden gelen mentat ırkına mensup uzaylılar dünyadaki hayalet aktivitelerini tespit etmiş ve bu ruhsal enerjiden faydalanmak için hayaletlere savaş açmışlardır. Savaşı kaybetmek üzere olan hayaletler Hayalet Avcıları’ ndan yardım istemek zorunda kalırlar… :grin:

Bu seriyi çok seviyorum ve dördüncü filminin duygusal atmosferi çok hoşuma gitti. Beşinci filmin çekilmesine sevindim, aynı başarıyı devam ettirmeleri dileğimle :slight_smile: