Ghostbusters: Afterlife Fragmanı: Hayalet Avcıları Geri Dönüş için Hazırlanıyor

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/ghostbusters-afterlife-fragmani/

image

Ghostbusters: Afterlife fragmanı yayınlandı. Orijinal kadrodan isimlerin de yer aldığı ve bağlantılı şekilde hazırlanan Hayalet Avcıları devam filmi, ertelemeler ardından nihayet sinemalara gelmeye hazırlanıyor. İlk haberleri 2018 yılında gelmeye başlayan ve uzun zamandır beklenen Ghostbusters: Afterlife, aslında Temmuz 2020’de beyaz perdede olacaktı. Ancak Koronavirüs pandemisi nedeniyle, geçen yıl içinde gelmesi planlanan birçok büyük film gibi,… (DEVAMI…)

Linç yemek istemem ama olmamış :sweat_smile: Yani yetişkin bir film mi olsun yoksa çocuk yapımı mı olsun karar verememişler. İlk hayalet avcıları komedi macera gibiydi ve hayaletler korkunç olmazdı ama anladığım kadarıyla bu filmde hem ana karakterler çocuk hem de hayaletler daha korkunç. Tabii korkunç derken yetişkinler için korkunç değil ama 6-7 yaş izlerken korkabilir. O yüzden ilk hayalet avcıları filmiyle alakası yok gibi duruyor.

1 Beğeni

Valla ne yaparsa yapsınlar “theme song” u unutmasınlar onsuz olmaz. Fragmanda yoktu ama inşallah filmde olur. Benim için bu filmin %50 si o şarkıdır.:blush:

2 Beğeni

Fragmanı izlerken hep bir yerden giriş şarkısını bekledim, o şarkı olmayınca adının Ghostbusters olması çok da bir anlam ifade etmiyor. Ghostbusters olmayan bir hikayeye Ghostbusters etiketi yapıştırmış gibi.

1 Beğeni

Hayalet Avcıları eğlencelik ve çerezlik bir film. Geçersin karşısına izlersin, eğlenirsin ve biter. Hayaletli sempatik bir filmdir. Ciddi ciddi korkutmaya çalışmaz. Zaten korkutmaya çalışsa basmakalıp bir korku filmi olur çıkar. Ben de fragmanda ciddi ciddi korkutmaya çalışan bir film görür gibiyim. Aman diyeyim! :smiley:

Bir de özgün film müziği olmadan Hayalet Avcıları olmaz haberiniz olsun. :smiley:

3 Beğeni