God of War Dizi Oluyor: Ünlü Oyun Serisi Amazon Tarafından Ekrana Taşınacak

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/god-of-war-dizi-amazon/

image

God of War dizi uyarlaması için hazırlıklar başladı. Amazon Prime Video adaptasyon çalışmalarına hız kazandırdı. Dev şirket, Sony’nin ünlü oyun serisini ekrana taşıyacak. Amazon gözünü God of War oyununa dikmiş durumda. Şimdiye dek 1 milyar dolar bütçeli Lord of the Rings: The Rings of Power dizisiyle adından söz ettiren ve The Wheel of Time’ı ekrana… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Başrolü Henry Cavill’e oynatmasınlar başka bir şey istemiyorum.

Tom Hardy oynasa peki?

Heyecanla bekliyorum şimdiden. Konuya ilk oyundan mı girerler yoksa yeni oyundan başlayıp flashback mi yaparlar veya gay aşkının öldüğü kısmı mı ön plana çıkaracaklar bakalım.

Okuduğum bir haberde aynen şöyle yazıyordu;“Dünyaca ünlü oyuncu Dwayne Johnson geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda bir video oyununun filminde rol alacağını müjdeledi. Dwayne Johnson, film hakkında bilgi vermedi. Ünlü oyuncu, beyaz perdeye yansıyacak ve film olacak video oyununu yıllarca kendisinin de oynadığını söyledi.”

Gene yabancı kaynaklı bir haber sitesinde bu role gidecek isimlerden ikisi; Dave Bautista, Jason momoa.

Şahsi görüşüm; fiziksel olarak bu karakterler oturur ama ben istemiyorum. :frowning:

2 Beğeni

Bu kadar yeter Amazon, sakin ol dostum yavaşla, kendine gel biraz … Bir eseri daha berbat etme, kendine biraz süre tanı adamım. “Stop the Amazon Prime” diye gösteri yapsınlar :sweat_smile: