Godzilla vs. Kong Fragmanı: Canavarlar Geri Dönüyor!

Kral Ghidorah mı? Hmm… Belki bundan sonraki filmde, farklı bir formda. Belki de bu filmde, farklı bir isimde yer alır. :thinking:

Bir önceki filmin başarısızlığı planları değiştirmiş olabilir. :thinking:

Henüz bu filmde başka hangi önemli titanlar yer alacak, bilmiyorum.

Olmaz, yapamazlar, dedim. Fragmanın kıyısında köşesinde MechaGodzilla çıktı. Belki de Kiryu versiyonu. Baby Godzilla bile bir yerlerden çıkabilir. :man_shrugging:

1 Beğeni

Evet, onu bekliyordum bu filmde. Bunda yoksa bile after credit sahnesinde kesin olur.

1 Beğeni

Ghidorah ikonik düşmanlardan. “Batman’in Joker’i, Godzilla’nın Ghidorah’ı” gibi bir ikoniklikte.

Bir şekilde devam filmlerine getirtirler. TOHO’dan (Godzilla’nın ve diğer ikonik canavarların sahibi) ödünç aldıkları klasik canavarları kolay kolay harcamazlar. Yani, öyle umuyorum. Beni yalancı çıkartmazlar, sanırım. Bu aralar bunu çok yapıyorlar da. :sweat_smile:

Misal Mothra da (Hani şu dev güve?) öldü ama ölmedi. Muhakkak bir yerlerde yumurtası vardır. Filmden kesilen mi, konulmayan mı, bir secansta soyunun sürdüğü açıklanıyor.

Tabii serinin kaderi şu son filme bağlı.

MonsterVerse ne kadar eleştirilse de mucize yaratmış bir evren. Marvel Sinematik Evreni’ne öykünen çok girişim oldu. Aksamalara rağmen varlığını sürdürüp yeni hayranlar çekebileni MonsterVerse oldu.

1 Beğeni

Yeni teaser: