Golem Fanzin: Spekülatif Kurgu Yeni Yayınına Kavuştu

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dergi-fanzin/golem-fanzin-1/

Spekülatif kurgu türünde yayın yapan yeni bir edebiyat fanzini çıktı. Golem Fanzin ilk sayısı ile dijital ortamdaki yerini aldı. (DEVAMI…)

5 Beğeni

Yerimlerime aldım. Okunacaklar listesine de aldım.

Ama ben tek bir temaya odaklı dergilerin yanında içerisinde hemen her türden öykülerin yer aldığı edebiyat fanzinleri ve dergileri de istiyorum. :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkürler @Pardus :slight_smile:

Umarım fanzinimizi beğenirsin. Okuduktan sonra yorumlarını duymayı da çok isteriz.

Fanzindeki öyküleri ve şiirleri kapağımızdaki alıntıyla tek bir temaya bağlıyoruz ama tür ve içerik olarak birbirlerinden farklılar. Hatta bizim de ilk amaçlarımızdan biri aynı noktadan çıkarak farklı yerlere ulaşmaktı. Belki söylediğine yakın bir şey ortaya çıkarmış olabiliriz :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

İlk öyküyü okudum. Kapalı alandaki bir bilinmeyenin korkusu kısaca anlatılmaya çalışılmış. Sanki anlatımda biraz daha ayrıntılandırılmaya ihtiyacı varmış gibi geldi. Bunun dışında başlangıçta sanki biraz basmakalıplar söz konusu olsa da sonu güzel bitti diyebilirim. Sonuç olarak hoşuma gitti. On üzerinden yedi. :slight_smile:

1 Beğeni