Goodreads Hesaplarımız

1 Beğeni

https://www.goodreads.com/user/show/66156274-eren

Ben de atayım bari :smiley:

1 Beğeni

Daha yeni olsam da, ben de ekleyeyim. Daha 7 kitap ve onlardan 3’ü geçen yıl okumuş olsam da bu yıl tekrar okuduklarım. :grinning:

2 Beğeni
1 Beğeni

Goodreads mi binkitap mı?

Nedenleriyle yazarsanız sevinirim.

Tabikide 1000kitap yerli ve milli bir site en güzelide tamamen türkçe

1 Beğeni

Sadece listelemek içinse eğer 1000kitap daha kullanışlı. Yorumlar konusunda bir şey diyemem çünkü pek okuduğum söylenemez.

Goodreads üyelerin en çok okuduğu yazarlar kısmını çıkarınca soğudum ben siteden. Çok güzel bir özellikti, bir anda kaldırdılar. Bu tarz güzel istatistikler için de 1000kitap daha iyi.

1 Beğeni

1000 kitapta sadece Türkiye’deki okurların görüşleri mevcut, sadece Türkçe’ye çevrilmiş kitaplar var. Goodreads’te dünya geneli milyonlarca okurun görüşleri mevcut. Yeni çıkmış bir kitaba dahi genel olarak insanların tepkisini görebiliyorsunuz. Türkiye’de çıkan ‘Yurtdışında haftalarca en çok satan roman şimdi Türkçe’ de!’ yalanına 1000kitapla inanabilirsiniz. Ama Goodreads’e baktığınız zaman daha 1000 kişinin oylamadığı bir kitabın haftalarca en çok satan roman olmadığını rahatlıkla anlarsınız. Şahsen 1000kitap bana çok çakma geliyor, o yüzden Goodreads.

9 Beğeni

Oldukça aktif kullanıyorum. Buyurun beklerim.

Çok sevdiğim bir platform Goodreads. Ancak sosyal yönü biraz zayıf gibi, çok fazla etkileşim olmuyor nedense. Yine de 1000Kitap’a göre daha global olması nedeniyle buradan devam edeceğim. Keşke arayüzü biraz güncelleştirseler.

1 Beğeni

Sitenin arayüzü pek hoşuma gitmediği için kullanmıyorum. Hesabım var ancak hiçbir şey eklemedim. Aktif bir alternatifi var mıdır acaba?

1000 Kitap’ı beğenebilirsiniz. Türk bir site ve arayüzü çok daha iyi açık ara.

Hakkında yorumlar karışık gerçi biraz. Ama en iyi alternatif burası.

2 Beğeni
1 Beğeni

Goodreads’in sitesi iyi de uygulama can çekişiyor resmen.

3 Beğeni
1 Beğeni

Bu da benim :blush:

2 Beğeni

Webdeki favori sitem, 2016’dan beri aktif kullanıyorum :slight_smile:

2 Beğeni
2 Beğeni

Ben paylaşma mılım sayfamı hayretler içindeyim :sweat_smile: Pek kullanamasam da var bir hesabımız

3 Beğeni

Benim hesabımda bir sorun oluştu galiba. Tekrar bırakayım en iyisi. Buyrun hesabım.

7 Beğeni

Kaç yıl sonra şifremi yenileyerek başlayayım dedim.

2 Beğeni