Goodreads Hesaplarımız

Bu sene daha aktif kullanmaya başladım.

3 Beğeni

Foruma katılalı fazla olmamış biri olarak soruyorum ''GOODREADS" hesabı ne işe yarıyor.:thinking::neutral_face:

Okurlara özel sosyal medya gibi, denebilir. Kim, hangi kitabı okumuş, ne yorum yapmış, yazarlar ve eserleri, vs. vs.

4 Beğeni

www.goodreads.com/Korkuny

Ben de yukarıdaki gibi ekleyeyim

1 Beğeni

Bayağı yukarı çıkarak burada paylaşan arkadaşları ekledim :slight_smile: Bazıları ile zaten arkadaşmışız.

Benim de hesabım şöyle; Erdem Ünlü (Author of Son Küre)

Ben Goodreads’i her açıdan çok seviyorum ve başarılı buluyorum. Her türlü tavsiye ederim, kitap okuma alışkanlığını takip etmek ve çetele tutmak için çok ideal :slight_smile:

4 Beğeni

Buda benim hesapım. Bugün açdım. :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Buda benim hesapım. :blush:

4 Beğeni

Benim ki de bu.

3 Beğeni

Goodreads’te bir sorun mu var? Anasayfaya dünden beri güncelleme düşmüyor sanırım…

Herhangi bir sorun yok bende. Dünden beri bir kaç kez girdim, şimdi de kontrol ettim normal gözüküyor.

Anasayfayı bilmiyorum da ben son 2 haftadır ISBN kodu okutarak bulamıyorum kitabı. Delirtiyor özellikle bir kitap görünce bu neymiş yorumları nelermiş diye bakacağım zaman.

1 Beğeni

Pek kitap girmemişim ama olsun.

2 Beğeni

Öğlen açılıyordu şimdi bende de sorun oluştu.
1K’da kitap eklemek daha kolay, aklıma geldikçe okuduklarımı ekledim ama Goodreads hesabım o kadar da şanslı değildi, 34 kitaptan sonra eklemeyi bırakmışım, halbuki 1k’da 69 kitabım var.

Benim de 1k hesabım ama alışamadım pek, kaldı öyle. Goodreads’te hala 24 saat öncesinin paylaşımları var benim hesabımda. Umarım çözülür bir an önce.

1 Beğeni

Ben de şöyle bırakıyım efenim.

Ben de bırakayım efenim.

1 Beğeni

Muhteşem profilim.

1 Beğeni

Benim hesap da dursun burda.

Buradan da eksik kalmadım. :slight_smile:

2 Beğeni

Goodreads’ta ikinci kez okuduğumuz kitabı nasıl ekliyoruz biliyor musunuz? Anasayfamda birkaç kişide görmüştüm.

@kurozime Anladım. Çok teşekkürler. :smiley: