Guardians of the Galaxy 3 Çekimleri Başladı: James Gunn'dan İlk Fotoğraf

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/guardians-of-the-galaxy-3-cekimleri-basladi/

image

Guardians of the Galaxy 3 çekimleri başladı. İlk iki filmin de yönetmenlik koltuğunda oturan James Gunn, sosyal medya hesapları üzerinden yaptığı paylaşımda, çekimlerin ilk gününü “ailemle yeniden bir aradayım” diyerek kutladı. Marvel Sinematik Evreni’nin en eğlenceli ekipleri arasında yer alan Galaksinin Koruyucuları, sonunda yeni bir macera için hazırlar. İlk defa 2014 yılında vizyona giren yapım… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Maalesef La Casa de Papel’de Tokyo’nun oyuncusu gibi Drax’ın oyuncusunun film hakkında söylediklerinden ötürü heyecanı azalmış bir film oldu gözümde. Öte yandan Spider-Man: Far from Home ve Eternals’ı direkt atlamış, Shang Chi’yi izleme isteği bir hayli azalmış birisi olarak beni MCU’ya muhtemelen geri döndürecek film olacaktır, James Gunn’a güvenim tam.

İlk iki filmi çok güzeldi bence, umarım bu film de onlar kadar iyi olur ^^ Fakat MSE ait bu haberleri gördükçe, DC’yi de seven birisi olarak DC’ye çok kızıyorum. Uzun yıllardır bir türlü oluşturamadı bir sinematik evren, yönetmen ve senaryo değişikliklerinin yoruculuğu ve bıktırıcılığı - karakterlere ait filmler yapılmadan Adalet Birliği’ni yapmaları vs. bir çok nedenle soğuttu sevenlerini. Darısı, bu basiretsiz ve akılsız DC yöneticilerinin başına …