Haluk Bilginer, Netflix'in Bilimkurgu Dizisi Sıcak Kafa Kadrosundan Ayrıldı

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/sicak-kafa-dizisi-oyuncu-kadrosu/

Haluk Bilginer Netflix’in yeni bilimkurgu dizisi Sıcak Kafa kadrosundan ayrıldı. Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanacak yapım için oyuncu kadrosu güncellendi. Geçen yılın mart ayında Netflix Türkiye’nin duyurduğu yeni orijinal yapımlar arasında Kayıp Rıhtım okurlarını da heyecanlandıran tanıdık bir isim vardı. Afşin Kum’un April Yayıncılık etiketiyle çıkan distopik bilimkurgu türündeki kitabı Sıcak Kafa’nın dizi olacağı… (DEVAMI…)

3 Beğeni

Haluk Bilginer yavaş yavaş kariyerini bitirme noktasına geliyor. Sebebi de bu platformlar olacak.

Tv’de eyvah babam, eyvah kızım büyüdü, dadı gibi kiç ve manasız yapımlarda başrol oynamış biri. Yine de ne halk başkaları gibi ezbere şakşaklıyor onu ne de yerli/yabancı filmlerde kaliteden düştü. Yeri doldurulmaz demiyorum ama başkası daha iyisisini yapmadıkça en iyisi o.

1 Beğeni

O kadar da manasız değildi sanki hocam bunlar. Döneminin eğlenceli dizileriydi. Ekranlarda özellikle “Dadı” gibi komediler görmek isterdim.

1 Beğeni

Dadı tamamen kopya bir diziydi.