Halyna Hutchins'in Ölümüyle Sonuçlanan Kazadan Sonra 'Setlerde Gerçek Silahlar Yasaklansın' Kampanyası

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: Halyna Hutchins'in Ölümü Sonrası İmza Kampanyası Başlatıldı

image

Halyna Hutchins’in ölümü sinema dünyasını sarstı. Çekimleri ABD’de devam eden Rust filminin setinde, Alec Baldwin’in silahının patlaması sonucu yapımın yönetmeni yaralanmış, görüntü yönetmeni ise hayatını kaybetmişti. Bu korkunç kazanın ardından setlerde gerçek silahların kullanılmasının yasaklanmasını isteyen bir imza kampanyası başlatıldı. ABD’nin New Mexico eyaletinde gerçekleştirilen çekimler korkunç bir kazaya şahitlik etti. The Departed ve The Cooler gibi… (DEVAMI…)

4 Beğeni

Bruce Lee’de sanırım film çekimi sırasında yine gerçek mermi nedeniyle ölmüş. Yine Bruce Lee’nin oğlu Brandon Lee ‘‘The Crow’’ filminin çekimleri sırasında kazayla gerçek kurşun sebebiyle ölmüş :neutral_face:

Bizde de Serkan Altunorak böyle bir kaza geçirmişti.

1 Beğeni

Bruce Lee mermiyle falan ölmedi yalnız.Nedeni tam belli olmamakla beraber ki en güçlü söylenti beyin tümörü uykusunda ölüyor.

2 Beğeni

Bruce Lee’den tam emin olamadım zaten :sweat_smile:

2 Beğeni

Çaktırma ama Wiki’den baktım ben de ama kurşun olmadığını biliyordum her türlü.Sadece tam olayı bilmiyordum.

2 Beğeni