Hangi Dizileri İzliyorsunuz?

Hafta sonuna doğru izine çıkacaktık. Hemen ilk iş bunu bir de Carnival Row’un 2. sezonunu izlemeyi düşünüyordum. Bu yorumundan sonra beklentim epey düştü. :sweat_smile:

1 Beğeni

Yaa şimdi kötü etkilemek de üzerimde baskı yarattı. :sweat_smile: Bilmiyorum belki benim beklentim çokmuştur ondandır diyeceğim klavyem el vermiyor. Kötüydü ya. Ama seven katlanır. :sweat_smile:

1 Beğeni

Üzerinizde hiç baskı hissetmeyin. Ben ilk sezonu da beğenmemiştim bence çok vasat bir diziydi. :sweat_smile: Ben Barnes bence kaliteli bir oyuncu sırf onun için izlemiştim. Lakin hiç iyi filmlerde oynayamıyor. Oynadığı yapımlar ya vasat ya da kötü oluyor. İyi filmini ya da dizisini hatırlamıyorum. :joy:

Neyse yine de izleyeceğim. En kötü gülerek izlerim ne yapalım. :smile:

1 Beğeni
7 Beğeni

Vox Machina güzeldi. Eğlenceli, tempolu, akıcı. Devam sezonları gelirse izlerim mutlaka.

8 Beğeni

Ben 2.sezonun ortasındayım da ilk sezonun havasını bir türlü alamadım ya.İlk sezon ayrı bir şeydi cidden.Umarım sezon finaline doğru iyileşir.

1 Beğeni

Üçüncü sezon onayını aldılar, major bir aksaklık olmazsa devamı gelecek.

1 Beğeni

İkisi de çok güzel gidiyor

12 Beğeni

5 yıl önce yazmıştım Mr. Robot’u izledikten sonra başka dizilerden keyif alamıyorum diye. Yine yazacağım ulan çok sıkıldım. Her yıl 2 dizi zorlamayla anca izleyebiliyorum arada sevdiklerim de oluyor ama hiçbiri Elliot Anderson’ın dramasının yerini tutmuyor.

3 Beğeni

Platform farketmeksizin en iyi kore dizisi sizce hangisi?
Dram :
Aksiyon :
Fantastik :

1 Beğeni

Ben az kore dizisi izledim ama Goblin ilk izlediğimdi ve üzerine 3 kere daha izledim. (Tavsiye ettiğim kişilere izletirken izliyorum yine) İzlettiğim 14,23 ve 44 yaşındaki kişiler de çok çok sevdi. İzlemediyseniz bir şans verilebilir diyorum. Çoğunlukla drama, komedi ve fantastik. Ağladım da güldüm de merak da ettim. Benim standartlarım için süperdi. :sweat_smile:

3 Beğeni

Bu dizi midir?

1 Beğeni

Eveet. Ana temada tabi yine romantizm var söylemeyi unutmuşum.

1 Beğeni

Aşk meşk olmayan kore dizisi varsa öneri bende alabilirim. Aşk meşk temalı da olabilir ama vurucu bir yanı varsa bir ihtimal. Burning, Poetry, Secret Sunshine gibi Kore drama filmleri tadında kabul :hibiscus:

2 Beğeni

Bu da Firefly’in filmi. Bunu pek bilen yoktur.

3 Beğeni

Aslında önce bu filme denk gelmiştim yıllar evvel. Biraz izledikten sonra hiçbir şey anlamayınca bir şeylerin yanlış gittiğini fark etmiş ve dizisi olduğunu görmüştüm :sweat_smile:

2 Beğeni

Mayor of kingstown ikinci sezonu bitirdim hayal kırıklığı oldu hem konu hem karakter gelişimi nasıl bu kadar geriye gider anlamıyorum sezonun tek oturaklı karakteri Milo olmuş .

The Last of us bitirdim genel olarak iyiydi.SJW muhabetti yüzünden puan kırmıştım ,finalde ise problemi çözüm biçimleri mantıksızdı.Her şeye rağmen 10-8 veriyorum.

Mandalorian bu sezon keyifli gidiyor Gina yerine Bo Katan ablam daha çok yakışıyor diğeri hantal kalıyordu.Tek puan kırdığım yer senaryo çok öngürelebilir gidiyor.

Ted Lasso ise yumuş yumuş diye tabir edebileceğim bir dizi severek takip ediyorum final olması üzücü ama ligi westhamdan iyi FA Cup alarak bitirirler diyorum.

Bonus olarak kore yapımı seven forumdaşlara bir yarışma programı öneriyorum bol kaslı abilerimiz ve ablarımız var en güçlü kişiyi seçmeye çalışıyorlar.Yarışmacılar Kore de bayağı meşhur kişiler her daldan insan var.Bizdeki Survivor gibi değil drama yok gereksiz uzatmalar yok eğlencili parkur ve görevler var.Herkese tavsiye ederim.

3 Beğeni

The Big Bang Theory’nin 5. Sezonundayım. Bazı bölümler sıkıcı gelse de bazıları gayet keyifli bölümler.

3 Beğeni

Tüm izleyicilerine hayal kırıklığı oldu maalesef :upside_down_face: Bende ilk sezonun hatırına ve izlerken sıkılmadığım için devam ettim. Ama genel olarak beğeni çok düşük, ilk sezonun kalitesinin gölgesi bile yok.

Benim Taylor Sheridan abilerle ilgili sürekli yeni bir dizi projesine girişmeleri çerçevesinde bir teorim var. Bence dizileri tutsun diye ilk başta epey özen gösteriyorlar, işin mutfağına tüm ekip bir el atıyorlar ve özene bezene yapıyorlar. Sonra seyirciyi yakalayıp onayları alınca yeni sezonlarda genç/çaylaklara falan devrediyorlar :joy: İki sezon arasında bu kadar kalite farkını başka türlü açıklayamıyorum.

2 Beğeni

Ben sonradan bir arkadaşım sayesinde keşfetmiştim. Keşke Firefly’in devamı çekilse de izlesek. Ben arada bir tekrar açıp izliyorum. :smile:

3 Beğeni