Harry potter cillti

Photo_20181123_213425|374x499

İşte tok satıcı diye buna derim, ürünün resmi yok, durumu hakkında herhangi bir bilgi yok, fiyat bilgisi yok. Beni seven kendi gelsin diyorsunuz yani?

2 Beğeni

Yok abi resmi koyacagim ama nasip olduğunu bilmiyorum demende haklisin ben ürünü duzenleyecegim yanlis anlasilmaya sebebiyet verdigim icin ozur dilerim

Tahmin edeyim, fiyat 5000 lira?

Okadar degildir yaa etmez okadar

Siz ne kadar istiyorsunuz?

Gelecek makul teklifleri degerlendirmek isterim acikcasi

Ah bir alabilsem şu seriyi :slight_smile:

Hayirlisi insallah kismet diyelim;)

Bu nedir hocam anlamadim tam olarak

Arkadaşın sattığı ciltli limitli versiyon yalnız.

1 Beğeni

Herkes bunu sade saniyor galiba bende tam teferatli ilan acamadigim icin olsa gerek anlasmazliklar oluyor

Tam seri olsaydı bu ciltli seri gerçekten çok büyük fedakarlıklar yapardım sanırım :slight_smile: Ama basılmadı sanırım devamı doğru mudur?

www.nadirkitap.com sitesinde tamamı ciltli ve kutulu olanını gördüm ama fiyatlar çok fantastikti.

1 Beğeni

Alınacak gibi değiller ya… malesef.

Ben bi 5.500 tl gördüm. Gördüğüm gibi kapadım. :sweat_smile: İçimdeki erkek olan taraf şunu fısıldadı: O paraya şahin alınır. :rofl:

9 Beğeni

Haha :slight_smile:

5.500₺ ye kütüphane kurulur :slight_smile:

3 Beğeni

Onu artık kurdum gibi sayılır. Ondan mütevellit olacak içimdeki erkek kısım baskın geldi. :smiley:

1 Beğeni

Şahin falan almadın dimi :smile:

Ahaha hayır tabi ki :smiley: O kadar param olsa eksik olan kitapları toplamaya koyulurum. Bir de efsane bir gömme kitaplık yaptırırım. Hepsi ayrı telden çalıyor kitaplıkların. Olsun zamanla bunlar da olacak. :slight_smile: