Harry Potter Dünyasının En Komik Anları

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Harry Potter Dünyasının En Komik Anları – Fantastik Canavarlar

image

Harry Potter kitapları acıklı bir tarafı paylaşıyor olsalar da zaman zaman gülmekten gözlerimizden yaş getirdiği de oluyor. Sizler için okuduğumuzda kahkaha attığımız ve tıpkı bir Gıdıklama Laneti yemiş gibi gülmekten yerlerde yuvarlandığımız anların listesini hazırladık. Wizarding World’ün bu eğlenceli listesini biz de sizler için Türkçeleştirdik. Bakalım en çok güldüğünüz anları düşündüğünüzde aklınıza gelen anları yakalayabilmiş… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Gülmekten okuyamıyordum :joy: :joy: :rofl: :rofl:

Özellikle de yukarıda alıntıladıklarımı (Tamam,tamam hepsini :joy:) zar-zor okudum.
Ellerinize sağlık.

Hepsi iyi güzel de Harry- Snape replikleri neden yok? Özellikle çapulcu haritası süperdi ve melez prensteki “efendim” repliği :))

Kesinlikle biz de Harry-Snape diyaloglarını daha çok görmek isterdik, kim bilir belki ileride bu ikiliye özgü bir liste çalışmamız da olur :slight_smile:

“Efendim” içerikli diyalog en sonda :wink:

Harry Potter, ejderha yüreği yediğini kanıtladığında

Harry’nin Kalkan Büyüsü o kadar kuvvetliydi ki, Snape dengesini kaybederek bir sıraya çarptı. Şimdi tüm sınıf dönmüş onlara bakıyordu ve Snape’in kaşlarını çatarak kendini toparlamasını izliyordu. “Size sözsüz büyüler için alıştırma yaptığımızı söylediğimi hatırlıyor musun, Potter?” “Evet,” dedi Harry sertçe. “Evet efendim.” “Bana “efendim” demenize gerek yok, Profesör.”

2 Beğeni

Selam! Bu benim oluşturduğum ilk konu bu yüzden biraz heyecanlıyım. @Godric adlı profilin paylaştığı "En Duygulandığımız Harry Potter SS’lerini Paylaşıyoruz (Ölümler Hariç)"i biraz değiştirdim. Bu sefer Harry Potter’da En GÜLDÜĞÜNÜZ Sahneleri paylaşmanızı istiyorum. Konuyu hemen başlatayım.

Hermione:
TAMAM ATEŞ YAKAYIM AMA ODUN YOK!

Ron:
DELİRDİN Mİ SEN! SEN BÜYÜCÜ DEĞİL MİSİN?

Hermione:
Sahi!

-Harry Potter ve Felsefe Taşı

:rofl: :rofl: :joy:

mcgonagall: neden bir olay olduğunda siz üçünüz hep orada oluyorsunuz?
ron: inanın bana profesör aynı soruyu 6 yıldır ben de kendime soruyorum.

Aklıma geldikçe gülerim :joy:

:rofl: Ona bende çok gülmüştüm

Slytherin’in varisine yol açın, ciddi şekilde melun büyücü geliyoor!
Fred: Hey, yoldan çekil Percy, Harry’nin acelesi var.
George: Evet, zehirli dışı olan hizmetkarıyla bir fincan çay içmek için sırlar odasına uğrayıverecek.
En güldüğüm diyemem ama muhteşemdi :smile:

:smiley: Çok güzel bir sahne o da :slight_smile:

1 Beğeni

Böyle link koymak yerine direkt etiketlemeniz daha kolay olur. @MosyoRuzgar gibi :slight_smile:

Bilgi için teşekkürler, düzelttim. :slight_smile:

1 Beğeni