Harry Potter Serisini Okumamışlar Cemiyeti

Eminim Harry Potter serisini duymuşsunuzdur. Peki kitaplarını okudunuz mu? Cevap “hayır” mı? Hiç merak etmeyin. Bu başlık altında bunu rahatca itiraf edebilirsiniz. Sonucu mu merak ediyorsunuz? Yüzüklerin efendisini okumayanların sonucu ne olduysa ondan - ehem- hiç bir şey, sadece sizi okumanız için teşvik edeceğiz o kadar. Eğer okumak için gaza gelmeği bekliyorsanız buyrun:

Ve okumayanlar listesi: Ban falan yok. :laughing:

1. @Arqonquin
  2. @galeme
  3. @sunbae
  4. @birisi43
  5. @JrThoth
  6. @Mazotci
  7. @ESO
  8. @Emerald
  9. @Burcu1
  10. @smartestidiot
  11. Janqle.
  12. icE
  13. Rwenzori
  14. midousuji
  15. Prencess_36
  16. _khatira_06
  17. Mbes
  18. yafeshan
  19. Howl
  20. kpfwgnvi
  21. Masketor
  22. Crawling
  23. Rakiyum_emmenondo
  24. Jale
  25. Halo
  26. isisdensm
  27. Bentler
7 Beğeni
  1. kez okumamış olarak itiraf ediyorum, evet yalnızca 3 kez okudum. Ve evet, bunun için utanmalıyım. :joy:
9 Beğeni

Foruma yeni bir başlık tipi kazandırdım galiba( ve bundan dolayı toplanıp dövecekler beni) :grin:
Evet ben okumamış biri olarak listeye en üstten girebilirim. @Rena Sanırım senin de girmen gerek. Yeterince kez tekrar etmediğini düşünüyorum seriyi. :smiley:

6 Beğeni

İlk üyemizi ikna ederek başlayalım mı? @Rena :smirk:
Hatta amacımız da şu olsun, tüm foruma Harry Potter okutacağız. :blush:

7 Beğeni

Yok öyle şey. :joy: Ben 1. Kitabı kaç kez okudum hatırlamıyorum bile. O yüzden ben listeye girmiyorum. :rofl:
@Liliopsida Kesinlikle. :wink:

5 Beğeni

Edin bakalım :face_with_raised_eyebrow:
(Meydan okumuyorum yahu onu da nereden çıkardınız)
Ben bizim cemiyete @mit Abinin teşvik edici yazısını eklemiştim, siz de buraya yapın öyle bir şeyler.

6 Beğeni

Bilmem, bence Fantastik Canavarlar sitesinde spoilersiz yazıları okuyun. Başka teşvik edici bir şeyler… Aklıma gelmiyor. @Expelliarmus

4 Beğeni

Bu başlığa geldiğine göre ikna etmeye gerek yok. Zaten okumak istiyor. Sorun ne zaman okuyacağı. Hemen başlaması lazım. Zaten bir kere okumak da yetmez de şimdilik ilk okumayı bitirsin diyoruz :grin: 1114 sayfalık Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığının arka kapağında şöyle bir yazı var:

Bu sürükleyici kitabı elinizden bırakamayıp kalınlığıyla ters orantılı bir hızla okuyacak ve tıpkı Harry gibi bir sonraki okul yılını iple çekerek Hogwarts’tan ayrılacaksınız.

5 Beğeni

Kitaplarını okumadım. İlk iki filmini izledim. Fazla çocukça gelince devam edesim gelmedi. Sinemada izlediğim ilk film Felsefe Taşı olabilir hatta. O zaman çok sevmiştim ama üniversiteden sonra tekrar izlemeye koyulunca ilk iki filmi izleyip benlik bir seri olmadığına karar vermiştim.

5 Beğeni

Tüh bu cemiyete katılamıyorum üzülsem mi :smiley:

6 Beğeni

Felsefe Taşı çıktığı sene yılın en iyi çocuk kitabı seçildi. Ama 4. Kitaptan itibaren çocuk kitabı olmaktan çıktı. Çok fazla erken karar vermişsiniz bence. Bir şans daha verin, pişman olmazsınız.

5 Beğeni

Asi üyemiz burada da öyle :grinning:
Tabi yorum yapmak bana düşmez :grinning:

3 Beğeni

Bence filmleri izlemek yerine kitapları okuyun. :wink: Seriyi bitirip öyle filmleri izleyin.
@Soultake Yok üzülmeyin, hem okumuş olsanız da katılabilirsiniz.

:joy:

5 Beğeni

Ben de çok geç tanıştım seriyle. Haklısınız, belli bir yaştan sonra etkilemiyor pek mesela benim bir çok yaşıtım HP ile büyüdüğü için onlar için yeri ayrı bu serinin ama beni çok etkilemedi geç tanıştığım için fakat yine de şans verebilirsiniz çünkü gerçekten eğlenceli bir seri ve büyücüler dünyası çok gelişime açık bir seri.

5 Beğeni

Her seri için başlık açılacak mı diye merak içindeyim.
Maalesef Yüzüklerin Efendisi ve Harry Potter okumayanlar cemiyetine katılamıyorum :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 Beğeni

Maalesef mi? :smiley:

4 Beğeni

Bazı şeyleri işte vaktinde izlemek, okumak lazım. Naruto’yu da çok geç izleyip sıkılıp bırakmıştım. Artık fantastik şeylere bir ilgim kalmadı. Zihnimde yeni bir ışık yakmıyorlar. O nedenle bilim kurgu daha cazip geliyor. Ha ışık yakma beklentim olmayınca da fantastik yerine korku-gerilim yine daha cazip geliyor.

4 Beğeni

Okumadım ve okuyacağımı sanmıyorum.

7 Beğeni

Hadi ama böyle yorumlar yapmayın. 500 milyondan fazla satan, milyonlarca insan ve tek duygu dediğimiz bir seri hakkında neden böyle düşünüyorsunuz?

6 Beğeni

Ben hala ne diyeceğimi düşünüyorum…

4 Beğeni