Harry Potter ve Ateş Kadehi Resimli Özel Baskısı Tanıtıldı!

O değilde zümrüdüanka yoldaşlığı sanırım 2 3 yılda anca toparlanır zira baya uzun bir kitap .

1 Beğeni

Kuşunu bilemem ama yoldaşlığı bence de uzun sürer :smile:

3 Beğeni

:smile: :smile: karıştırdım sanırım aklımda öyle kalmış.Yavaştan kitap isimlerini unutmaya başladığıma göre bir reread zamanı gelmiş.

1 Beğeni

O zaman yapıştır :smile:

1 Beğeni

Screenshot_1

5 Beğeni

Hep böyle bir etçi dükkan açmak istemişimdir.

Aralıksonu Ocakbaşı

:smile:

5 Beğeni

Dün sormuştum, bugün cevap vermişler.

Bu seriyi hiç okumadım, normal kitabı yerine resimli baskıları alarak okusam kitaplara yazık mı ederim?

Herhangi bir serinin yaş için üst sınırı olduğunu düşünmüyorum… Ben 36 yaşımda okudum, ilk kısımları biraz çocuksu bulsam da bunun karakterlerin yaşıyla ilgili olduğunu düşünüp devam ettim… Her kitap bir yılı anlattığı için karakterler büyüyor gidiyor :slight_smile: açıkçası daha hoş geldiği için ben de resimli olanları ekliyorum kütüphaneme…

1 Beğeni

Teşekkür ederim,
Okumak için aklımda olan bir seriydi, öncelik değildi ama resimli edisyonuna bayıldım, ilk kitabının siparişini geçeyim, keşke belli başlı kitapları böyle bulabilsek.

1 Beğeni

Serinin her yaşa hitap ettiğini düşünüyorum.Ben ilk olarak 17 sene önce okumuştum.Hâla, arada sırada okurum.Ayrıca,serinin tüm kitapları olmasına rağmen, resimli baskılarını da topluyorum.

3 Beğeni

yky kitabı basmaktan vazgeçti sanırım :sweat_smile:

30 Mart itibariyle kitap en az 2 aydır yurtdışı onayında

4 Beğeni

Galiba yky’ın işine gelmiştir virüs olayı millete virüs bitince baskıya çıkar diye mesaj atar bundan sonra

1 Beğeni

Kitabın gelmesi fazla uzun sürdü…

Mart’ın başında sorduğumda da aynı cevap verilmişti. Kitabın gelmesi temmuzu bulur bence.

Dün bende aynı soruyu sordum. Yanıt aynıydı yurtdışı onayı bekliyoruz denildi.

Durum aynı mı bu kitap için acaba son bilgisi olan var mı ?

Kitap yalan oldu sanırım :confused:

Yurt dışı onayı hala gelmedi mi?