Harry Potter ve Sırlar Odası'nın 20. Yıl Bina Özel Baskısı Raflarda!

Fantastik Canavarlar sitesinde tamamını okumak için: Harry Potter ve Sırlar Odası'nın 20. Yıl Bina Özel Baskısı Raflarda! – Fantastik Canavarlar

image

Harry Potter ve Sırlar Odası’nın İngiltere’de yayımlanışının 20. yılını kutlamak için Bloomsbury bir özel baskıyı da Potter’ın 2. kitabı için hazırladı. İşte karşınızda bu özel serinin görülmeye değer kapak ve iç tasarım illüstrasyonları… Daha geçtiğimiz yıl Felsefe Taşı’nın İngiltere’deki yirminci yıl dönümünü kutlarken şimdi de aynı şeyi Sırlar Odası için yapıyoruz! Evet, 2 Temmuz’da Dobby… (DEVAMI…)

türkçlerei olsa gözümü kırpmadan veririm

Meah. Ben sevmedim. Küçükken ordan burdan okuduğum için elimde bana ait sadece Sırlar Odası var ama ben o ilk kapakların hayranıyım. Başkasına da hiiiiiç ısınamam kusura bakmayın. -çok baktınız shsjs- Gönlüm razı gelse, resimli özel baskılarını okumak isterim ama zaten koleksiyon yapmayı, aman efendim seri olsun, o da olsun bu da olsun diye her şeyi biriktirmeyi seven biri değilim alamıyorum o yüzden. Mösyö Taha’lar gibi arkadaşım olsa da beleş okuyucusu olsam keşke.

ya mösyö taha yı bende biliyorum çok tatlı bi insan ya :smiley: bende koleksiyoncu olduğum için alacağım bence bunlar çok kötü ama ucuz olan kötü bide pahalı olanlar var ya konu kapağındakiler değilde diğerleri onlar fena değil bence ciltli olanlar

1. Yıl , 20.yıl 50. Yıl 75.yıl 100.yıl sonu yok bunların :joy::joy::joy:
1 Beğeni

gerçekten fantastik canavarlar filmi çıkmadan harry potter ününü kaybedecek fln 5 yıl sonra diyodum fantastik canavarlar çıktı 2016 da ve sonra 5 film olcağını öğrenince 5 yıl değil 50 yılda zor unutulacağını anladım

Aa Porçay! Galiba hakiki.

evet hakiki çok tatlı çıkmışımda pp yapayım dedim :smiley:

Yok o adam öyle konuşmuyor.

1 Beğeni

Kitap almak için bile zar zor para biriktiriyorum bende mösyö taha’nınki gibi bir koleksiyonum olsun çok isterdim ancak elimde sadece Harry Potter kitapları (normal 7 kitap 8 i arkadaş sayesinde okudum) var:)

1 Beğeni

bende asa dışında çoğu şey var ama mösyö taha’nın ki gibi değil tabii ki onda server var :smiley:

Harika bir miras olurdu

1 Beğeni