Harry Potter'ın Gerçek Bir Slytherin Olduğunun İnkâr Edilemez 5 Kanıtı

Ben Harry Potter kitap serisine yeni bir karakter eklemiş biri olarak söylüyorum(Alice Potter Harry Potter on ikizi) çarpıtma diye buna denir. Zaten Harry Shelterine gitmek istememesi korku belirtisiymişler oymuştu buymuşta. Bir kere Harry Voldemort un gittiği binaya gitmemek için öyle düşündü ve Harry sadece mürver asa ona ait olduğu için kazanmış olsa da bu da korku değil Voldemort aptaldı bir kere akıllı falan değildi. Azıcık aklı olsaydı Harry i o kadar öldürmeye çalışmak yerine Quell midir artık ne pislikse onu yollayıp kehaneti aldıra bilirdi sonuçta o da Harry e dokunamadı yani Voldemort’un ruhu içindeydi o zaman kehanetinde pekala alabilirdi bence şu çok mantıksız Harry mademki annesinin Kalkan’ıyla korunuyordu o zaman -Voldemort’un bunu bilmeside bir ilginç- neden bir damlacık kanla bu kalkan yok oldu anlamış değilim bir damlayla kalkan gibi olan bu koruma azalacağına yok oldu bu mantıksız -sanki büyü mantıklı da diyen birini mi duydum- ama büyü zaten var bu şey bir 40yıl önce mugglelar bilmesin diye çok uğraşıldı ama beceremediler. Alice Potter in güncesi J. K. Rowling tarafından bulundu. Buna imkansız gözüyle bakıyordum çünkü onu oraya saklayan bendim gökyüzü kalbi bulunmadı neyseki. Yasalara karşı gelsem bana birşey yapamazlar koruyucu benim fark etmemeleri sağlandı hele sağhibi öldükten sonra -aslında öldüğü anda- bana doğru süzüldü ve Snape kötü tarafta ve iyi taraftaydı yani bunu tartışmaya gerek yok aslına bakarsanız şuanda Snape buna memnuniyet duyuyor perdenin diğer tarafında ve Sirius ona iyi tarafı tutmalıydın Dumbledore u sen öldürdün şimdi yanına gelmiş kahkaha atıyorsun dediklerini duyabiliyorum Sirius öldükten sonra Alice ve ben onu şey yaptık çaldık Sirius un sesini duyabiliyorduk. Aman neyse mugglelere bu kadar Bilgi yeter sizin şu fetelon lar pek işe yaramıyorum