Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

Hocam ben sadece örnek verdim Söylentiler mevcut. Umarım oraya da bir geçiş yapılır. Öncelikler farklı olabiliyor.

3 Beğeni

Moby Dick de gelecek miymiş?

2 Beğeni

Şöyle bir cevap vermişlerdi.

5 Beğeni

9 Beğeni

Barok 3’lemesi okuduğum bu aralarda Leibniz iyi gelecek :slight_smile: Bu kitabın anlaşılması için az da olsa Aristo bilmek gerekiyor.

İki kitap da sayfa sayısı olarak çok az galiba.

5 Beğeni

Detaylarına bakmadım daha gördüğüm gibi ekledim. :blush:

4 Beğeni

Eh fena değil yeniler :smile:

HaDi HAY daha iyisini de yapabilirsin

3 Beğeni

Doğru yeri buldum sanırım. Zweig’ın Sabırsız Yürek romanı Hay klasiklerine katılacak mı aceba bilgisi olan var mı?

4 Beğeni

Yine yanlış yerdesin, Modern Klasiklere git, Bir kat yukarı çık, soldan 3. kapı :slight_smile:

7 Beğeni

Vay arkadaş bi doğru yeri bulamadık. Hep Cadının büyülerinden. Gözüme perde indirdi herşeyi karıştırıyorum artık :sweat_smile:

5 Beğeni

Abi bir de şu boyama kitabı reyonuna bak istersen :smile:

5 Beğeni

19 Beğeni

Sonunda Charles Dickens basabildiler. İki Şehrin Hikayesi’ni görür müyüz yakında?

6 Beğeni

Bu seri hakkında tahminde bulunmak oldukça zor. Yayınevine sorup öğrenmek lazım.

3 Beğeni

@alper’in almasını beklemişler :joy:

6 Beğeni

Ooo çok güzeeel Dickens iyi olmuş da, @alper ne diyecek bu duruma acep.

4 Beğeni

David Copperfield almadım, 1-2 ay içerisinde geleceğini biliyordum :slight_smile: Büyük Umutlar ve Oliver Twist için net tarih öğrenemediğim için sadece o ikisini aldım :slight_smile:

4 Beğeni

Ya bırak şimdi :smile:

4 Beğeni

Tam gaza gelip, bir şeyler yazayım diyorum, sonra aklıma Engels’in " Ailenin Özel mülkiyetin…" kitabı 1-2 aya basılacak diye öğrendikten sonra 2 yıl beklediğim geliyor. :slight_smile:

4 Beğeni

Ahahahaha

Yani işte :slight_smile:

İki şehrin hikâyesi 1-2 aya basılır artık ya.(totem)

Ben almadım bak bekliyorum. Ciltli ciltli ooh :smile:

3 Beğeni