Hasan Ali Yücel Klasikleri Dizisi

İnstagram üzerinden aldığım cevaba göre; Mukaddime basılacakmış ve şu sırada çevirideymiş.

4 Beğeni

Hocam Ankara Sakarya Caddesindeki İş Kültürde mevcuttu birkaç ay öncesine kadar hem Nana, hem Yaşama Sevinci, ayrıca Sheakspeare’in 2-3 adet tükenmiş ciltli kitapları da mevcuttu. İsterseniz iletişime geçin.

3 Beğeni

Teşekkürler, Nana’ yı buldum, stok bilgisi olduğunu öğrendiğim şubeyi aradım 2 adet varmış birini ayırdılar, yarın alacağız.

4 Beğeni

Çok sevindim. Son bir şey daha yine Nana kitabını okumadan önce Emile Zola’nın Meyhane adlı kitabını (Umarım İş Kültürün yayın programında vardır) okursanız, Nana adlı arkadaşımızın o kitapta çocukluk ve ilk gençlik yılları hakkında önemli bir altyapı edinebilirsiniz. :slight_smile:

10 Beğeni

Yazan oldu mu bilmiyorum ama Milletlerin Zenginliği yeniden çevriliyormuş. Baskı sorunu da çözülür böylece. Benim gibi bekleyen varsa müsterih olsun.

7 Beğeni

Aldığınız şubenin adını yazabilir misiniz? 2 adetten diğerini de ben almak isterim.

2 Beğeni

Ankara Yenişehir şubesi, Selanik caddesinin girişinde.

Ben gittiğimde 1 adet kalmıştı, onu da ben aldım. Raflarda görebildiğim kadarıyla Zola’nın sadece ciltli olarak 2 adet Germinal kalmıştı, ciltli diğer 3 kitabı bitmiş.

2 Beğeni

“Suyu bulandıran kız” arayan varsa ciltli olarak, ben takaslayacağım. Yanlışlıkla 2 tane olmuş bende. Baskısı yok. Bende olmayan ciltli denk bir kitapla değişirim arayan olursa. Burada dursun :slight_smile:

2 Beğeni

resim resim

8 Beğeni
8 Beğeni

Benimde eksiklerim aşağıda arkadaşlar. Gören bilen olursa sevinirim. Bu arada bazı kitaplar nadirkitapta var ama çok pahalı. 300 liraya satıyorlar bazı uyanık kitapçılar.

|Sis|Miguel de Unamuno||
|Bir Delinin Anı Defteri|Nikolay Vasilyeviç Gogol||
|Divan-ı Kebir|Mevlana||
|Atinalı Timon|William Shakespeare||
|Illuminations|Arthur Rimbaud||
|Hacı Murat|Leo Nikolayeviç Tolstoy||
|Hafız Divan-i|Şirazi||
|Seyir Defterleri|Kristof Kolomb||
|Divan|Mahmud Abdülbaki|x|
|Kanunların Ruhu Üzerine|Montesquieu|x|
|Kendime Düşünceler|Marcus Aurelius||

4 Beğeni

Baki’nin Divanı kitapyurdunda satıştadır.

3 Beğeni

Umarım, sizin yazdığınız kitapların yeniden ciltli basılma ihtimali vardır.

3 Beğeni

@pervane Çok teşekkür ederim hocam bilgi için.

Hocam senin eksiklerin bunlar ise, kendi listemin yanına ekledim, görürsem seni haberdar ederim. :wink:

4 Beğeni

İş Kültür kitabevlerinde kitap alımında indirim uygulanıyor mu ? Yoksa direkt etiketten mi veriyorlar.

2 Beğeni

Uygulanıyor hocam. Klasik olarak her zaman yüzde 25 indirim var diye biliyorum. Kendi sitesinde de öyle görünüyor. Belli dönemlerde yüzde 35 indirim yapıyorlar.

3 Beğeni

Bu kitaplar öncelik gösterdiklerim diyeyim :slight_smile: Normalde, yaklaşık sizin yazdıklarınızla beraber tüm seride 40 kitap eksik. Ama çok teşekkür ederim hassasiyetinizden dolayı.

3 Beğeni

Yüzde 20. İş bankası kartına 25.

@Strenergy @fortknoxt ciltli?

4 Beğeni

David Copperfield ciltli basılmayacak galiba?

3 Beğeni

Bandrol alındı yakında sitelere düşecektir. İş Kültür titiz bu konuda, sağolsun. :slight_smile:

3 Beğeni