Hawkeye Dizisinden İlk Fragman: Kate Bishop ile Tanışın

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/dizi/hawkeye-fragmani/

image

Hawkeye dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. Marvel Studios, Jeremy Renner ve Hailee Steinfeld’in başrollerini paylaştığı yeni Disney+ dizisi için ilk bakış görüntülerini hayranlar ile paylaştı. Marvel Sinematik Evreni dördüncü aşamasına beyaz perdede Black Widow ve Shang-Chi ile başladı. Hayranlar şimdi heyecanla kasım başında yayınlanacak olan Eternals’ı bekliyorlar. Ancak MCU, 4. faz yapımlarına bu yılın başında gelen… (DEVAMI…)

2 Beğeni

Acayip iyi duruyor, Matt Fraction’ın yazdığı David Aja’nın çizdiği Hawkeye serisine ne kadar hayran olduğumu biliyorsunuz zaten. Bu seriyi defalarca kez okumuş biri olarak söylüyorum fragmandan gördüğüm kadarıyla ne aslına tamamen sadık ne de aslından bağımsız, arada çizgi roman serisine güzel göndermeler barındıran tatlı bir dizi olacak.
Bence 2020-2030 arası DC ve Marvel’ın hem beyaz perdede hem de dizi dünyasında çığır açtığı bir dönem olacak. İlk örnekleri de yavaş yavaş geliyor.

1 Beğeni