Hayattan Kesitler Sunan 10 Anime Önerisi

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/liste/slice-of-life-anime-onerileri-hayattan-kesit/

Hotaru no Haka’dan ReLIFE’a, hayattan kesitler sunan ve Slice of Life türüne dahil olan 10 anime önerisi ile karşınızdayız. (DEVAMI…)

11 Beğeni

Yaa, ben ne zaman bu sınav meselesinden kurtulacağım? :sob: Cevabı biliyorum da sadece… Neyse. :persevere:
Liste çok güzelmiş, bir kaç tanesi epeyce etkiledi beni. Hep aynı şeyi diyorum ama gerçekten izlemek istiyorum. Sonuç olarak konuları çok iyiymiş bu animelerin, ilk fırsatta…

2 Beğeni

Sangatsu no Lion tüm anime mangalar içerisinde en sevdiğim seridir. Listede olması mutlu etti. :sweat_smile:

4 Beğeni

Re-life böyle bir anime olduğunu bilmiyordum bak iyi oldu gördüğüm. Ekleyeyim listeme.

2 Beğeni

NHK’nin mangası da güzeldir.Onu da öneririm.

2 Beğeni

Relife’ı izleyip beğenmiştim. Bir numaranız da ilgimi çekti zamanım olduğunda bakmayı düşünüyorum. Güzel yazı.

1 Beğeni

K on da girer mi acaba bu kategoriye😂

1 Beğeni

K-On, slice of life türüne giriyor kesinlikle. Ama bu listeye uygun değil. Bunu yazıda da belirttim.

Eğer bir şey yapmak isteyip yapamıyorsanız mutlaka bu animeleri izleyin. Listenin amacı bu.

Başka listelerde görebiliriz bu animeyi kesinlikle. Takipte kalın. :+1:

1 Beğeni