Henry Cavill, Superman Rolünü Bıraktı


(M. Ihsan Tatari) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/henry-cavill-superman-rolunu-birakti/Ünlü oyuncu Henry Cavill, Superman rolünü bırakma kararı aldı. (DEVAMI…)


(Barışcan Bozkurt) #2

Superman karakteri ünlenmesinde çok önemli bir rol oynadı. Fakat filmlerin kalitesizliği göz önünde bulundurulunca bırakması iyi bir karar olmuş. Umarım Ben Affleck ve Jared Leto’da bırakır.

Warner Bros. rolü bence Nicolas Cage’e versin. Mantıksız karar almada üstlerine yok.


(Arda) #3

Man of steel başlangıç için gayet iyi bir filmdi. sonra üzerimize durmadan çöp fırlattılar.
Ben Affleck bırakmıştı zaten. Cavill’de bıraktı. Wb’un elinde tek Gal Gadot kaldı.
DC gibi bir dev böyle vizyonsuz bi stüdyonun elinde rezil rüsva oldu.
Uzun bir süre Batman dahil DC filmi izlemek istemiyorum.
Batmadın gittin Wb.


(Barışcan Bozkurt) #4

Menajeri rolün hâlâ onda olduğu yönünde bir yazı paylaşmış.


(M. Ihsan Tatari) #5

Şakadır di mi? Şakadır şaka… di mi? :sweat_smile:


(Cem) #6

Yakışmış. Ot içerek hip-hop dinleyen bir Superman olsun hatta. Farklı grupları da temsil etsin.


(Erdem) #7

Keşke fırsatları varken cesur bir karar alip injustice veya Gods and Monsters çizgi romanlarini filme çevirseler


(Kaan Aşkın) #8

Bu sevimsiz herifin Guy Montag’ı özgüven fıçısı ve rapçi kılıklı birisi olarak canlandırdığı günden beri nefret ediyorum kendisinden. Zaten anca atv, star tv, fox tv. vb kanalların dizilerinde oynayabilecek düzeyde berbat bir oyunculuğu var. Sadece görüntü.


#9

Her geçen yıl bu tarz yapımlarda yaşanan değişimler açıkçası benim için can sıkıcı bir hal almaya başladı. Marvel, DC vs dergilerini okumadım ancak filmlerde önceden kahramanların bir ciddiyeti vardı. Yapımların bir asaleti vardı. Ancak her yeni çıkan kahraman filmleri bir öncekinden daha cıvık (evet cıvık, elle tutulur bir yanı yok) olmaya devam ediyor. Yapımlar ciddiyetten uzaklaşıp zeka yoksunu espriler ve mide bulandırıcı efektler ile süre dolduruyor.

Şahsen Henry Cavill’i Superman karakterine çok yakıştırmıştım ve hakkını veriyordu. DC’nin nasıl bir gündemi var bilmiyorum ancak büyük ihtimalle bundan sonraki filmleri hedef kitle olarak 10-18 yaş olacak. Ya asosyal bir blogger olan lise öğrencisi Clark Kent ya da artist, her 2 cümlesinden biri espri kasmak olan 18 yaşında bir öğrenci versiyonunu göreceğiz.