Herge'nin Tenten'in Maceraları Çizgi Roman Serisi (Alfa Yayınları)

ÇIKAN KİTAPLARI

1. Tenten Sovyetler’de
  2. Tenten Kongo’da
  3. Tenten Amerika’da
  4. Tenten Firavunun Puroları
  5. Mavi Lotus
  6. Kırık Kulak
  7. Kara Ada
  8. Ottokar’ın Asası
  9. Altın Kıskaçlı Yengeç
  10. Esrarengiz Yıldız
  11. Tekboynuz’un Esrarı
  12. Kızıl Korsan’ın Hazinesi
  13. 7 Kristal Küre
  14. Güneş Mabedi
  15. Tenten Kara Altın Diyarında
  16. Hedef Ay
  17. Aya Ayak Basıldı
  18. Turnusol Olayı
  19. Ambardaki Kömür
  20. Tenten Tibet’te
  21. Kastafiore’nin Mücevherleri
  22. Sidney’ e 714 Sefer Sayılı Uçuş
  23. Tenten ve Pikarolar
  24. Tenten ve Alf-Art

1 2 3 4

5 6 7 8

9 10 11 12

13 14 15 16

18 17 19 20

21 22 23

EN SON ÇIKAN

24

19 Beğeni

Ben Tenten’i hala alışveriş satın alma sırasına yerleştiremedim ama Alfa 9. Kitabı çıkarmış. Satın alanlar varsa cilt kapak iç sayfa bir kaç fotoğraf paylaşabilir mi?

Liste sıralaması güncellenmiştir. Sıralama daha önce yanlış yazılmıştı. Doğru şekilde tekrar düzeltildi.

Çıkan ve çıkacak kitaplar

7 Beğeni

Keşke ciltli bassalardı. Orijinal versiyonlarını gördükçe ağzımın suyu akıyor. Fransızlar ve Belçikalılar frankofonları genelde ciltli basıyorlar.

1 Beğeni

Net bir fikir verebilir mi fotolar bilmiyorum. ben çıkanları aldım. Mandolin kadar değil belki ama Alfa Baskısı çok kötü değil. Kapak Red Kit serisi gibi kuşe parlak olsaymış iyi olurmuş.

4 Beğeni

Tıntın’ın bu baskısımı dediğin :slight_smile:

2 Beğeni

Sert kapak değilmiş. Önceliği Ret Kit toplu albümlere verecektim ama baktım biten baskıların yeni baskısı çıkıyor. Tenten toplu baskı gelmez herhalde, her ay 1/2 toplamaya başlayalım en iyisi.

Evet maalesef sert kapak değil. Ben RedKit e tek tek başladım. 15 sayı eksiğim kaldı. Tentenler bitince Asterix e niyetliyim.

2 Beğeni

Gavur iyi yapıyor kitap baskılarını

7 Beğeni

Yok, her albümün ayrı ayrı ciltli baskısıno görmüştüm.

1 Beğeni

Yeni Kitaplar

10

11

3 Beğeni

Umarım bir kaç sayıyı birleştirerek ciltli olarak da basılır. Ben de toplama niyetindeyim ancak belki ciltli baskı gelir umuduyla bekleyeceğim bakalım.

1 Beğeni

Sırf ciltli ve toplu baskıları gelir diye ben de almadım, bekliyorum.

2 Beğeni

Bende bir tanesini almıştım sonra karar veremedim.

1 Beğeni

YKY Ret Kit için böyle başlamıştı, sonradan toplu ciltli baskılar gelmeye başladı. Belki Ten Ten için de gelir. bekleyelim , gelmezse de ne yapalım. Başka bir gerçeklikte alırız biz de :slight_smile:

2 Beğeni

Umarım toplu cilt çıkar ama Rimziden çıkan asteriks’ler gibi olmamasını dilerim, aşırı pahalı :triumph:

1 Beğeni

Alfa’ya sormak lazım.

2 Beğeni

Bu bekleme ile torunlarini göreceğini garanti verebilirim. Mevcut şartlarda devam eden serinin bitmesi 2-3 yılı en erken. Baskilarin bitmesi ve doymuş okuyucuya yeni baski satmak ülke sartlarinda zor. Tahmini 10 yıla yakın kimsenin aklına gelmez.

1 Beğeni

5 Beğeni

Çifter çıkartıyorlardı seriyi. Bu sefer niye tek bandrol aldılar acaba.