Hobbit'i Kitabına Uygun Tek Bölümlük Dev Bir Film Olarak İzleyin

(Kayıp Rıhtım) #1

Kayıp Rıhtım’da tamamını okumak için: https://kayiprihtim.com/haberler/sinema/hobbiti-kitabina-uygun-tek-bolumluk-dev-bir-film-olarak-izleyin/

Hobbit’i J.R.R. Tolkien’in yazdığı kitaba biraz daha uygun şekilde izlemeyi istemek suç mu? Görünen o ki artık bazı hayaller gerçek oluyor. Gereksiz detaylardan arındırılmış, tamamen Bilbo odaklı 4 saatlik bir maratona hazır olun! (DEVAMI…)

Dediğiniz gibi boşluk doldurmak için yapılan sahneler gerçekten tüm büyüyü bozuyordu. Güzel olmuş.

(Super Nova) #3

uygun altyazıyi da bekliyoruz

(M. Ihsan Tatari) #4

En nefret ettiğim şey şu aşk üçgeniydi. Yüz kere söyledim ama, “Sakalsız kadın çirkindir!” diyen cüce ırkından biri Tauriel’e nasıl âşık olur yahu? Bu saçmalığı kim filmlerden kesip çıkardıysa Eru onu kutsasın!

Lotr ve Hobbit’i defalarca hayranlıkla okuyup izlesem de aşırı fanatik olmadığımdan bana rahatsız edici gelmeyen detaylardı. Yine de, o aşk üçgeni nedir abicim? Benim bile gözüme battı, nefret ettim. Ayrıca dijital ortamda renk ayarının yapılması bile çok farklı bir hava katmıştır diye düşünüyorum.

(Halil Oğulcan Karamağara) #6

İşte beklediğim şey. Direk alacağım buralara gelirse.

120 dakikalık 2 film ile kotaracakları kitabı, olmayan sahneler ve karakterler ekleyerek rezil ettiler.

(Fehmi Yaman) #8

Neden direk alıyorsun dostum direği ne yapacaksın?

(Burak) #9

Film zaten kötüydü, kesseler ne olur diye düşünüyordum ama en azından bunu izlerken uyumam.