Hangi Hogwarts Binasında Okumak İsterdiniz?

Ben teste göre Ravenclaw’um ve çok memnunum. Ama seçmen şapka nereye verirse versin şikayet etmezdim. Yine de Ravenclaw veya Gryffindor olsaydı ayrı olarak sevinirdim.

4 Beğeni

Kesinlikle rawenclaw!!
Gerçi serinin yarısını okudum ama, en sakin bina bence.

5 Beğeni

Ravenclaw kısmetin belki
Oradakilerin hiç çıkmaz sesi… :grin:

8 Beğeni

Tabii ki Gryffindor …

3 Beğeni

Gryffindor, ama sürekli Ravenclaw ile Gryffindor arasında gidip geliyorum :sparkles:

2 Beğeni

Hufflepuff ı kendime daha yakın görmüşümdür hep.

3 Beğeni

Gryffindor tabii ki. :buyucu:

2 Beğeni

İlk mesajı düzenledim ve bir anket de ekledim. Ankete hangi binayı istiyorsanız ona göre seçim yapabilirsiniz ve toplamda en çok hangi binaya dahil olmak istediğiniz de görebiliriz :krs:

5 Beğeni

Keşke iki cevap şansı olsaydı, kendi binamı seçtim ama en sevdiğim Ravenclaw kaldı :upside_down_face:

3 Beğeni

Fark etmez bana ama ikinci öğretim olursa çok iyi olur.

3 Beğeni

Ravenclaw’a girmek isterdim.

1 Beğeni

Ya Ravenclaw ya da Slytherin isterdim.

2 Beğeni

Kesinlikle Ravenclaw. Sakin sakin dersime çalışır ortak salonda kitap okurum. Arada bir Griffindorda olan olağanüstü olaylardan konuşurum. 4. seneye kadar Cedric in tayfasında takılırım. Sonrası malum.

4 Beğeni

Slytherin iyidir ya.

2 Beğeni

Kesinlikle Rawenclaw zekiyim bilgeyim vee…ee ötekini unuttum.

3 Beğeni

Her daim Hufflepuff :yellow_heart: Hufflepuff’ları küçümseyenlere sesleniyorum! Unutmayın bu dünyayı yaratan kadının favori binası siz değil biziz!

4 Beğeni

Tabii ki de Slytherin :snake: :snake: :snake:
Seride adı geçen ilk ve son bina olması bile başlı başına özel. Harry Potter gibi bir efsane Slytherin olmasa eksik olurdu. :smirk: :smirk: :smirk:

4 Beğeni

Slytherin tabii ki. Ama o olmasaydı Hufflepuff olurdum.

2 Beğeni

Hufflepuff olmayı isteyen sınırlı kişiden birisin ve bu ayrı bir özellik, herkes Gryffindor’u, Slytherin’i ya da Rawenclaw’ı isteyebilir ama arkadaşlığının değerini bilmeyi küçümsemeyen sınırlı kişiden birisin, bazı nadir Rawenclawlar, Gryffindorlar ya da Slytherinler’de olabilir ama birçoğu Hufflepuff’tan nefret eder, Hufflepuff olmayı gönülden isteyen ya da Hufflepuff’ların kötü ya da çirkin bir tabir olan ezik olmadığını bilen herkese gönülden teşekkür ediyorum.

2 Beğeni

Tabi k ide kendi binamda okumak isterdim😏 olmazsa 2. Binam olan slytherin

1 Beğeni